Od rodinné dovolené–po firemní teambuilding. OREA zve do svého dvacátého hotelu

Od rodinné dovolené–po firemní teambuilding. OREA zve do svého dvacátého hotelu


Schází vám inspirace, kam se vydat na jarní dovolenou? Navštivte například nového člena rodiny OREA Hotels & Resorts v Blansku. Pokud hledáte místo, kam vyjet s dětmi za aktivním vyžitím, s kolegy na firemní teambuilding nebo si jen potřebujete vyčistit hlavu s partnerem, je pro vás OREA Resort Panorama Moravský kras tou pravou volbou.

Na pobyt ve dvacátém hotelu sítě OREA budete ještě dlouho vzpomínat. Potěší vás široká nabídka služeb
i jejich prvotřídní kvalita. Panorama nabízí 55 pohodlně vybavených pokojů, a to hned v několika kategoriích – vybrat si tak můžete přesně podle vašich preferencí.

Oblastí, na které si OREA zejména zakládá je gastronomie. Šéfkuchaři pracují jen s těmi nejčerstvějšími surovinami a připravují z nich výtečné lokální pokrmy v moderním pojetí. Bufetové snídaně jsou dokonce jedním z hlavních důvodů, proč se hosté do OREA hotelů vrací. A není se čemu divit, potěší vás nejen široký výběr snídaňových jídel, ale také výběrová káva připravena na všechny způsoby. Z hotelové restaurace budete zkrátka vždy odcházet nadmíru spokojení.

Pro dokonalý komfort a zážitek navštivte vnitřní bazén se slanou vodou, saunový svět či vířivku. Hýčkat se pak můžete nechat v masážním centru, kde se o vás postarají skuteční profesionálové. Děti naopak potěší minizoo s oslíky, která se nachází přímo v hotelovém atriu, nebo některý ze zábavných animačních programů s maskotem Liškou Eliškou. Ani v případě, kdy se do Panoramy vydáte za prací, nebudete zklamaní. Součástí hotelu jsou moderně vybavené konferenční sály a menší salonky pro širokou škálu firemních akcí, seminářů či konferencí s kapacitou až 370 osob. Samozřejmostí je bezplatné parkování a Wi-Fi připojení.


Na své si přijdete i pokud jste nadšenci aktivního odpočinku. Využít můžete venkovní hřiště, FIT park
i outdoorové aktivity přímo v areálu hotelu. Skvělá lokace uprostřed Moravského krasu navíc nabízí nespočet možností na výlety po celý rok.

Historie na každém kroku

Blansko a jeho okolí uspokojí i milovníky historických památek. Renesanční zámek Blansko s muzeem můžete navštívit přímo ve městě. Z obce Nové Dvory se pak nenáročnou trasou dostanete ke zřícenině hradu Blansek z 15. století, vede k ní i Salmova alej blanenských osobností. Historii s pobytem v přírodě propojuje také naučná stezka Olomučany. Ta vás provede malebnou krajinou s výhledem na údolí Svitavy, přes několik studánek až k Čertovu hrádku, zřícenině ze 13. století.

Skryté pod povrchem, přesto dechberoucí 

V celé oblasti lze najít přes tisíc jeskyní. Punkevní jeskyně jsou bezesporu dominantou Moravského krasu. Přístupné jsou po celý rok a za každého počasí. Můžete se tak schovat před deštěm nebo naopak teplým počasím. Jeskyně na popularitě získaly také díky přístupu na dno Macochy, naší nejznámější a nejhlubší propasti. Hodinovou prohlídku jeskyní s průvodcem je lepší rezervovat online s předstihem, lístky bývají často
i týdny dopředu vyprodané. Naopak Horní a Dolní můstek propasti Macochy je přístupný po celý rok zdarma
a bez nutnosti objednání.

Máme pro vás dokonalou jarní soutěž!
Vyhrajte jeden ze tří dárkových poukazů v hodnotě 1 000 korun na pobyt v hotelech sítě OREA Hotels
& Resorts.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

 

 Výherci: J. Lenzová, M. Sláčíková, M. Šulc