Ženy nejvíce vzrušuje společný orgasmus, muže první sex s novou partnerkou

Ženy nejvíce vzrušuje společný orgasmus, muže první sex s novou partnerkou

aneb TOP 10 největších sexuálních vzrušení podle pohlaví


Vrcholem sexuálního vzrušení je pro ženy nejčastěji společný orgasmus s partnerem, pro muže naopak první milování s novou partnerkou. Ukázal to nedávný průzkum platformy IllicitEncounters.com, který sestavil žebříček deseti největších sexuálních „nabuzovačů“. Které položky jsou pro muže i ženy společné? A koho naopak poměrně spolehlivě nabudí čerstvě vyprané povlečení?

Sexuální vzrušení je možné definovat jako kombinaci kognitivních a fyzických reakcí na erotický podnět, který může být vnitřní nebo vnější. Člověka může vzrušit řada věcí od obrázku či jiného vizuálního podnětu přes doteky až po vlastní fantazie. Na to, co muže a ženy nejčastěji dostane na vrchol sexuálního vzrušení, se nedávno zaměřil i průzkum zadaný seznamovací platformou pro zadané IllicitEncounters.com, do něhož se zapojilo kolem 2 000 mužů a žen.

Pro ženy je „top“ společný orgasmus s partnerem, milují i sex v čistých lůžkovinách

U něžného pohlaví tomuto žebříčku kraluje společný orgasmus s partnerem – na prvním místě ho uvedly celé dvě třetiny žen. Druhá pozice patří sexu během dovolené, který je největším vzrušením zhruba pro čtyři z deseti dam. Následuje mnohonásobný orgasmus, který jmenovalo 36 % respondentek, a těsně za ním se s 35 % umístil dobrý orální sex. Zhruba třetinu žen, konkrétně 32 %, poté nejvíce vzruší víkendové radovánky s milencem. „Šesté místo patří sexu s bývalým partnerem, sedmé erotickým hrátkám na čerstvě vypraném povlečení. Na osmé pozici stanul sex k narozeninám a žebříček pak uzavírá na devátém místě sex s cizincem a na desátém valentýnský sex, který milují zejména romantické typy,“ komentuje průzkum Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz, který prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou.

U mužů kraluje sex s novou partnerkou, expartnerkou a cizí ženou

I u mužů se první místo v tomto žebříčku týká partnerského sexu, ovšem docela jinak, než je tomu u žen. Více než polovina mužů (56 %) totiž uvedla, že je nejvíce vzrušuje první sex s novou partnerkou. Následuje sex s bývalou partnerkou a třetí příčka s 35 % poté patří sexu s cizí ženou. „Společný orgasmus s partnerkou se poté u mužů umístil až na čtvrtém místě. Na pátém následuje natáčení erotické nahrávky s partnerkou, šesté místo patří víkendovému dobrodružství s milenkou. Závěrečnou čtveřici žebříčku tvoří narozeninové milování, orální sex, milování venku a dovolenkový sex,“ uzavírá Adam Durčák.

 

Tabulka 1: Co lidi nejvíce sexuálně vzrušuje?

 

Ženy

Muži

1

Společný orgasmus s partnerem

První sex s novou partnerkou

2

Sex během dovolené

Sex s expartnerkou

3

Mnohonásobný orgasmus

Sex s cizí ženou

4

Dobrý orální sex

Společný orgasmus s partnerkou

5

Víkend s milencem

Natáčení erotické nahrávky s partnerkou

6

Sex s expartnerem

Víkend s milenkou

7

Sex na čerstvě vypraném povlečení

Sex k narozeninám

8

Sex k narozeninám

Orální sex

9

Sex s cizincem

Sex venku

10

Valentýnský sex

Sex během dovolené

 

 

 

RuzovySlon.cz již 20 let provází světem sexu a mění pohled české populace na něj. V prodejně i e-shopu odborníci vybírají nejzajímavější erotické pomůcky z celého světa, které jsou ideálním prostředkem
k experimentům s vlastní sexualitou, posouvání hranic a oživení stereotypního sexu. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických hraček. Ruzovyslon.cz se již počtvrté stal vítězem ankety Shop roku 2021 v kategorii Cena popularity: Erotické zboží. Získal také prvenství v soutěži Mastercard Obchodník roku 2021 v kategorii „Inovace roku – Lidskost v obchodě“.