5 tipů jak vybrat snubní prsteny

5 tipů jak vybrat snubní prsteny


Pokud chystáte svatbu, výběr správných snubních prstenů je jedním z nejdůležitějších kroků. Snubní prsteny jsou symbolem vašeho vztahu a budou vám připomínat váš slib navždy.

 

Stanovte si rozpočet

Předtím, než začnete vybírat snubní prsteny, je důležité určit si rozpočet. Snubní prsteny mohou být poměrně drahé, takže si určete, kolik jste ochotni utratit. Rozpočet vám pomůže udržet se v mezích vašich finančních možností a zároveň vám pomůže vybrat prsteny, které splňují vaše požadavky.


Snubní prsteny Elody

 

Zvažte materiál snubních prstenů

Snubní prsteny jsou k dispozici v různých materiálech, včetně zlata, stříbra, platiny a titanu. Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody, proto je důležité zvážit, který materiál pro vás bude nejlepší. Například, zlato je tradiční materiál pro snubní prsteny a je mnohem měkčí než platina, takže je vhodnější pro lidi, kteří hledají měkčí prsten. Platina je tvrdší než zlato a je také odolnější vůči poškození. Problém je ale v tom, že pokud chcete prsteny s kamínky, tak je lepší zvolit snubní prsteny ze zlata, protože diamanty se do zlata vkládají a na platinu se kamínky lepí. To znamená, že je pravděpodobné, že se vám diamant odlepí a ztratí.

Zvažte styl snubních prstenů

Snubní prsteny jsou k dispozici v mnoha stylech, včetně tradičních, moderních a zvláštních designů. Zvažte, jaký styl se vám líbí a co by nejlépe vyhovoval vašemu životnímu stylu. Pokud jste například sportovní typ, může být pro vás vhodnější jednodušší design, který lépe odolá poškození. Na druhé straně, pokud jste spíše romantický lid, mohou se vám líbit snubní prsteny s více zdobením.

Zvažte kameny - diamant vc. zirkon

Pokud hledáte něco více extravagantního, zvažte snubní prsteny s drahokamy. Snubní prsteny s diamanty jsou nejoblíbenější volbou, ale existuje mnoho dalších kamenů, které můžete zvolit. Například, safíry, rubíny
a smaragdy jsou také velmi populární volbou.


Zásnubní prsten s diamantem Elody

Zvažte gravírování

Mnoho párů si nechává své snubní prsteny vygravírovat se svými jmény nebo nějakou osobní zprávou. Zvažte, zda byste rádi nějaké gravírování a jaký text by to měl být. Gravírování může být velkou přidanou hodnotou pro váš snubní prsten a může být velmi romantické.

S těmito tipy byste měli být schopni vybrat snubní prsteny, které budou dokonale vyhovovat vašemu stylu
a vašemu rozpočtu. Nezapomeňte si nenechat všechny možnosti ukázat a vyberte si prsten, který vám bude připomínat váš svatební den na celý život. Pokud máte nějaké speciální požadavky, neváhejte se zeptat svého zlatníka na více informací a doporučení.

Za Elody,

Markéta Verner