Jarní úklid využijete i na Velikonoce

Jarní úklid využijete i na Velikonoce


Řádně uklizená domácnost bez námahy, dřív, než první jarní paprsky začnou svítit do oken. Šikovní pomocníci od SENCORu vám úklid domácnosti ulehčí a vy se tak budete moct věnovat velikonočním přípravám.

Pro nejefektivnější úklid je dobré si zvolit tu správnou strategii. V ideálním případě je dobré začít s úklidem nejvýše položených míst, směrem dolu. Vymeťte pavučiny a pusťte si jaro dovnitř skrz umytá okna. Při čistění si na pomoc vezměte čistič oken SENCOR SCW 3001YL, který za sebou nezanechá žádnou šmouhu. Snadno s ním umyjete nejen okna, ale i zrcadla, sprchové dveře, obložené stěny nebo skleněný nábytek. Jedná se o soupravu mopu a elektrické stěrky, kdy vaše ruce nepřijdou se znečištěnou vodou do kontaktu. K dostání za 999 Kč.Na podlahy doporučujeme bezšňůrový vysavač 4v1 SVC 0625AT-EUE3 s mopem. Pohodlné řešení i pro každodenní úklid, bez otravného zamotávání kabelu. Vysaje i vytře tvrdé podlahy jedním tahem a odnímatelná ruční jednotka se postará o ostatní povrchy. Navíc díky nástavci Cat&Dog mini si na své přijdou i majitelé zvířat, protože se před ním ani jeden chlup neuchrání. Díky LED osvětlení si pak posvítíte na každou nečistotu.
K dostání za 5 999 Kč.

 

 

Pro těžko dostupná místa sáhněte po vysavači SENCOR SVC 0825 s hlavicí o pohyblivosti 180°. Za ruční jednotku lze umístit dva různé systémy. Ten první je tyčový vysavač s ultralehkou sklopnou trubicí ERGO FLEX sklopíte do úhlu až 90° a snadno na ní napojíte bohatou škálu příslušenství. Druhý je čistící jednotka AQUA8 se systémem dvou nádob pro mokré čištění a vytírání. Tímto mistrem snadno vysajete jakoukoliv tekutinu
z podlahy. K dostání za 10 999 Kč.

 

 

Pokud jste odpůrci vysávání, ale střežíte si své soukromí, takže uklízečka nepřichází do úvahy, určitě oceníte robotický vysavač SENCOR SRV 9550BK. Hravě si poradí s tvrdou podlahou i koberci. Vytvořte si vlastní mapu, naplánujte si různou intenzitu úklidu na každou místnost zvlášť a nastavte si termín úklidu. Vysavač veškerou práci odvede za vás, při odchodu za sebou vytře a sám si najede do nabíječky. Pokud by se vám po něm zastesklo, jednoduše ho zkontrolujete na dálku. K dostání za 10 999 Kč.

 

 

Stačí si jen vybrat a hurá do toho!

 

Více na www.sencor.cz.