Buďme Spolu

Buďme Spolu


 

Uprostřed povinností všedních dní jsou světlým bodem myšlenky na to, co nás těší a dělá nám radost. A radost bývá o to větší, když můžeme příjemné chvíle sdílet s těmi, které máme nejradši, s rodinou a blízkými přáteli. Vedle velkých událostí jsou to ale i běžnější životní situace, které se mohou stát nezapomenutelnými. Z každého setkání udělá výjimečné sklenka vychlazeného Bohemia Sektu. Jemné bublinky dodají danému okamžiku jedinečné kouzlo.

Nabídka Bohemia Sektu je pestrá, stejně pestrá je i paleta příležitostí k setkání s našimi blízkými. S motem „Buďme Spolu“ přinášíme několik tipů na oboje…

 

Party pro partu přátel

Scházet se s přáteli je vždy radost! Namísto toho, abyste společně vyrazili na koncert nebo do kina, je občas hezké přijmout roli hostitele a přivítat přátele u sebe doma. Uspořádání takového večírku vám dává prostor popustit uzdu fantazii a přizpůsobit večer vašim preferencím. Pořádně se na večer připravte, vždyť každý si přeje uspořádat party, na kterou se bude dlouho vzpomínat! Nechte rozehrát kouzlo bublinek: aby měl večírek lesk a jiskru, dejte do lednice chladit Bohemia Sekt demi sec, který ze společných momentů udělá nezapomenutelné a navodí atmosféru výjimečnosti. Je-li ve vaší skupině někdo, kdo v dané chvíli alkoholu neholduje, připravte lahev i pro něj. Nealkoholické bublinky Bohemia Sekt jsou sice bez alkoholu, neztratily ale nic ze své opojné chuti.

  

Dámská jízda v růžovém stylu

Někdy není nad to svolat blízké kamarádky a užít si ryze dámskou jízdu. Probrat vše, co se děje ve vašich životech, ale zároveň hodit stresující starosti všedních dnů za hlavu. Sestavte si program podle vašeho společného gusta. Bude to víkend na chatě, floristický kurz nebo domácí karaoke show? Váš výjimečný den protkejte lehkostí růžových bublinek. Zvolíte svěží Bohemia Sekt rosé brut, nebo se necháte zlákat jemnou ovocnou vůní Bohemia Sektu rosé demi sec? Ani s jednou variantou nešlápnete vedle. Na suchu nemusí zůstat ani vaše kamarádka řidička nebo nastávající maminka. Bohemia Sekt připravil růžové nealkoholické bublinky, se kterými není třeba se vzdát stylových přípitků s nejlepšími kamarádkami.

     


Movie night

Žhavé novinky, nebo osvědčené klasiky? Filmový večírek u vás doma může mít jakékoli téma. Vyndejte polštáře, aby všichni seděli pohodlně, ztlumte světla a připravte popcorn. Namísto červeného koberce nachystejte vychlazený červený Bohemia Sekt, který z vaší Movie Night udělá doslova hvězdný večer. Zbývá už jen konečně do obýváku přizvat hvězdy filmového plátna…

Top piknik

Jak teploty šplhají nahoru, máme stále větší chuť trávit čas venku. O slunném víkendovém odpoledni se nabízí zabalit deku, pár dobrot a vyrazit s přáteli na piknik. V piknikovém koši nechte místo na vychlazený Bohemia Sekt Chardonnay. K příjemné společnosti přátel na čerstvém vzduchu a k šimrajícím paprskům slunce se hodí přímo dokonale. Jeho zlaté odlesky, rafinovaná vůně a harmonická chuť jsou to pravé pro perfektní odpoledne v parku.

 

 

Spa Day

Manikúra, pedikúra, masáž obličeje, pleťová maska. Zachumlat se do županu a relaxovat se sklenkou sektu v ruce. Tak nějak si představujeme dokonalý domácí spa day! Zbývá jen přizvat ty, se kterými si takové hýčkání užijeme nejvíce. Že to zní jako program výhradně pro něžné pohlaví? Věříme, že pozvání do vířivky se sklenkou Bohemia Sektu brut neodmítnou ani ti největší drsňáci.

 

Clothing swap

Pamatujete na ten krásný top, který vaše kamarádka neměla už měsíce na sobě? A co ta přeplněná ramínka úplně v rohu vaší skříně? Je čas na clothing swap! Clothing swap neboli výměna oblečení je skvělým způsobem, jak si osvěžit šatník a užít si spoustu zábavy s kamarádkami. Vytřiďte vaši skříň a navrhněte kamarádkám udělat to samé. Připravte Clothing swap party a proberte všechny donesené kousky. Jistě se mezi nimi najde spousta pokladů. Vaši módní chvilku si užijte se sklenkou sektu v ruce. Bohemia Sekt La Fleur bude se svou květinovou vůní a šťavnatou, plnou chutí tím nejlepším doplňkem na vašem domácím přehlídkovém molu.

 

 

 

Bohemia Sekt je dostupný v běžné prodejní síti a na www.osobnivinoteka.cz.