Pro pohodlný spánek miminek i rodičů skutečně to nejlepší

Pro pohodlný spánek miminek i rodičů skutečně to nejlepší

... v šicí dílně Slezské Harmonie vznikají produkty už 30 let!


Spánek tvoří asi ⅓ dne u dospělého jedince, u dítěte ještě větší část. Během něj dochází k regeneraci a obnově mozkových buněk, tělo odpočívá, aby pak lépe zvládalo fyzickou i psychickou aktivitu. Prostředí i podmínky k odpočinku hrají podstatnou roli. Jakou tedy zvolit přikrývku, či kterému materiálu dát přednost? Jak zajistit ty nejlepší podmínky pro spánek dětí již od narození? Dejte přednost zkušenostem a obraťte se na odborníky s ruční výrobou…

 

Na začátku třicetileté historie firmy stála paní Jiřina Martiňáková, jež spolu se třemi společníky založila v březnu roku 1993 šicí dílnu Slezská Harmonia. Zpočátku se firma zabývala šitím přikrývek, spacích pytlů i ložního prádla pro zdravotnická zařízení. V roce 2014 odkoupila celý obchodní podíl firmy současná majitelka Marie Pražáková, která rozšířila obchodní příležitosti nejen v oblasti velkoobchodu, ale zaměřila prodej rovněž na maloobchodního zákazníka.

 

Od přikrývek k šití výbavičky pro miminko

Za posledních 10 let došlo k modernizaci technologických postupů, nákupu nových zařízení s cílem rozšířit sortiment zboží. V roce 2018 byly vybudovány nové výrobní prostory
s dostatečným zázemím pro skladové zásoby. V roce 2021 byl spuštěn nový
e-shop
s nabídkou kompletní výbavičky pro miminko, ručně šitými přikrývkami pro děti i dospělé, ložním povlečením a stovkami dalších produktů. Hlavní výhodou veškerého sortimentu je fakt, že každý kus prochází precizní ruční prací švadleny přesně podle specifických požadavků zákazníka.

 

Spánek miminek i dospělých v těch nejlepších materiálech

V prvních měsících života spí novorozenec až 16 hodin denně, proto je při výrobě veškerých produktů kladen vysoký důraz na výběr materiálů, promyšleném zpracování i precizním provedení. Na veškerý sortiment jsou tak používány hypoalergenní látky s certifikátem kvality zaručujícím bezpečnost dětí již od narození. 

Mezi nejžádanější produkty z kategorií pro miminko jsou zákaznicemi vyhledávány péřové zavinovačky, hnízdečka a mantinely do postýlky. Z kategorií pro dospělé pak zejména přikrývky a sety z ovčího rouna, které si díky promyšlenému zpracování i dostatečné kvalitní výplně uchovávají svou hřejivost i po dlouholetém užívání.

 Vyspěte se pořádně i vy - soutěžte o ručně šitý set přikrývky a polštáře

Dobrou psychickou pohodu, klid a vyrovnanost ovlivňuje prostředí, ve kterém se pohybujeme během celého dne stejně tak, jako vydatný a kvalitní spánek na jeho konci. Veškerému komfortu se chce i v dalších letech věnovat majitelka společnosti Slezská Harmonia prostřednictvím nového sortimentu, který v současné době připravuje zahrnout do prodejního portfolia. 

Probouzíte se ráno unavení se špatnou náladou? Soutěžte se Slezskou Harmonií
o
set přikrývky a polštáře a rána už budou veselejší!

 

Odpovězte na soutěžní otázku:

 


Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG

 

 

Výherci: J. Mrůzková, D. Kalinová