Nechte vaši lásku rozkvést

Nechte vaši lásku rozkvést


Máj je měsícem lásky. Myslete na to a naplánujete si chvíle jen pro vás dva. Pamatujte, že polibkem pod rozkvetlým stromem „lásky čas“ nekončí. Co dál radí hrdliččin hlas a šeptá tichý mech? Vyrazte se svou milovanou polovičkou třeba na výlet nebo za kulturním zážitkem, který si oba užijete. Často ale postačí být zkrátka spolu. Romantickou chvilku doplňte něžným přípitkem. Bohemia Sekt La Fleur s opojnou vůní připomínající růže a muškáty, s nádechem tónů exotického ovoce je skvělou romantickou volbou.

 

Nastartujete měsíc lásky tradicemi

Když se řekne První máj, ti, co jsou zamilovaní až po uši, hned začínají přemýšlet, kde v okolí je rozkvetlá třešeň. Políbit svou lásku pod kvetoucím stromem je téměř povinným bodem prvomájového programu. Za zvážení ale stojí i další krásné tradice jako stavění májek před domy svobodných dívek nebo chodníčky lásky. Vedle obecní májky vztyčovali chlapci své osobní menší májky, mladé břízky ozdobené mašlemi, před dveře obydlí dívek, kterým chtěli vyjádřit lásku. Zamilovaným dvojicím se o prvomájové noci zase vysypávaly pilinami, pískem nebo vápnem takzvané chodníčky lásky, tedy cestičky spojující domy dvou milenců.

 

Vlastní májové tradice

Buďte spolu a se svou milovanou polovičkou prožijte v měsíci lásky spoustu romantických chvil. Vytvořte si
i další májové tradice a zážitky, na které budete rádi vzpomínat a rádi se k nim budete další roky vracet. Zajděte si do parku na piknik nebo na procházku do přírody, najděte si „vaše místo“. Do cíle si nachystejte lahev vychlazených bublinek. Bohemia Sekt La Fleur se svým bohatým aroma a plnou, šťavnatou chutí se k romantické chvilce hodí přímo dokonale. Ti kreativnější mohou své vyznání drahé polovičce napsat přímo na bílou lahev. A pokud zrovna počasí nepřeje, nepochybujeme, že vymyslíte perfektní program ve dvou i u vás doma. Přizvěte vychlazené rozkvetlé bublinky k vaší romantické večeři nebo sledování filmu v objetí jeden druhého.

Bohemia Sekt La Fleur pořídíte na www.osobnivinoteka.cz, cena 169 Kč.