TIP na Den matek: Mamince z lásky...

TIP na Den matek: Mamince z lásky...


Druhá květnová neděle není jen tak obyčejnou nedělí. Každoročně na tento den připadá Den matek. Vychovávají nás, starají se o nás, podporují nás a milují nás. Díky jejich obětavosti a lásce jsme se stali tím, kým jsme. Oslava Dne matek nám dává příležitost poděkovat jim a vyjádřit vděčnost za vše, co pro nás udělaly. Máme pro vás tři šumivé tipy, jak s maminkou tento den prožít.

 

1) Náruč plná květin

Má vaše maminka ráda voňavé lilie, nebo jí potěší konvalinky, které právě vykvetly? Udělejte jí radost jejími oblíbenými kvítky. A v druhé ruce mamince přineste další „pugét“. Bohemia Sekt La Fleur si své květinové jméno nezískal náhodou. Vedle své šťavnaté chuti se totiž může pochlubit intenzivním a bohatým aroma připomínající růže a muškáty, s něžnými tóny exotického ovoce v pozadí. Na bílou lahev můžete mamince fixem dopsat i milé přáníčko.


www.osobnivinoteka.cz, cena 169 Kč

 

2) Připravte dokonalý brunch

Rozmazlujte svou maminku hned od rána! Vstaňte dřív a nachystejte perfektní brunch. Připravte dobroty, které má nejradši. Nebo ji překvapte receptem, který vás sama kdysi naučila. Mimořádné chvíle doplňte stejně mimořádným přípitkem, Bohemia Sekt Prestige brut, medailista z řady významných soutěží vín, bude skvělou volbou. Z nealkoholické varianty Bohemia Sektu si můžete k nachystaným dobrotám dát skvělou mimosu.

 

3) Holčičí den

Naplánujte si skvělý holčičí den. Vyrazte do města na nákupy, zajděte si na výstavu, vezměte maminku do kina. Nebo se necháte hýčkat ve wellness? Užijte si čas jen pro vás dvě. Den zakončete prohlížením vašich fotek z dětství. Ke krásnému vzpomínání se dokonale hodí sklenička růžového sektu. S Bohemia Sektem rosé demi sec váš holčičí den perfektně završíte.


www.osobnivinoteka.cz, cena 159 Kč