Jak letos zazářit? Zkuste zelenou

Jak letos zazářit? Zkuste zelenou


Nové jarní módní kolekce jsou letos doslova nabité výraznými barvami. Jedním z top trendů je jednoznačně klasická zelená, a to jak pro formální styling, tak v outfitech na volný čas. Že si ještě nenašla cestu do vašeho šatníku? Nechte se inspirovat novinkami z dílny britské značky F&F dostupné v síti Tesco.

Zelená je hlavní barvou přírody, a proto se k počínajícímu jaru dokonale hodí. V této harmonické, uklidňující barvě budete vypadat prostě skvěle! Odstín zelené, který je hitem letošního jara, je sytý a výrazný, což někoho na první pohled může spíš odradit.  Díky správným barevným kombinacím si ho ale zamilujete! Slaďte zelenou se světlými neutrálními tóny, jako je bílá, krémová či béžová, které výsledný look zjemní, nebo vsaďte na kontrastní spojení s jinými sytými barvami, například s růžovou, oranžovou či kobaltově modrou. Nebo si troufnete na extravagantní monochromatický zelený look? Ani v něm rozhodně neuděláte chybu. Vše je dovoleno!

  
Vše F&F


Zelenou najdete napříč kolekcemi - na šatech, halenkách, topech, košilích, bundách, džínech i na sportovním oblečení. Nosí se také barevné kalhotové kostýmky. Kromě oblečení zelená vévodí také jarní obuvi a doplňkům. Pokud na vás tato barva působí až příliš výrazně, ale rádi byste ji zakomponovali do svého outfitu, jsou právě doplňky či obuv skvělým způsobem, jak to udělat. Bohatý výběr najdete například u značky Deichmann, a to jak v kamenných prodejnách, tak na www.deichmann.com/CZ/cs/shop/welcome.html.

   
 Vše Deichmann