Užijte si exotickou péči a letní dny s řadou ANANAS!

Užijte si exotickou péči a letní dny s řadou ANANAS!


Ziaja ANANAS

Extrakt z ananasu a aktivní kofein jsou kosmetickým povzbuzením pro pokožku. Šťavnatá vůně exotického ananasu a fascinující receptura produktů zaručují intenzivní, radostnou a osvěžující péči. Výběr produktů najdete i v DM drogerii. Více na www.ziajaprotebe.cz.

 

Ziaja Ananas tělový peeling - 160ml 109Kč
Ananasový peelingující tělový sorbet s drobnými zrníčky, obohacený extraktem z ananasu, kofeinem a jemnou drtí skořápek ořechů s bohatou anticelulitidní recepturou. Extrakt z ananasu (Pinneapple) zlepšuje hladkost, pružnost a pevnost pokožky s celulitidou. Aktivní kofein mobilizuje pokožku pro zlepšení její pevnosti. Posiluje a vyhlazuje strukturu epidermis. Tělový peeling účinně odlupuje a vyhlazuje pokožku, obnovuje dobrý stav pokožky. Pečuje o pokožku a dodává jí kosmetický doping. Dává pocit uvolněné relaxace, povzbuzuje a má svěží exotickou vůni.

 

Ziaja Ananas tělová pěna  - 160ml 109Kč
Lehká tělová pěna s anticelulitidním účinkem se stimulační aktivní recepturou bohatou na anticelulitidní extrakt z ananasu a povzbuzující kofein. Extrakt z ananasu (Pinneapple) zlepšuje hladkost, pružnost a pevnost pokožky s celulitidou. Aktivní kofein mobilizuje pokožku pro zlepšení její pevnosti. Posiluje a vyhlazuje strukturu epidermis. Lehká ananasová tělová pěna má vysokou účinnost zpevnění pokožky, zlepšuje pružnost a celkový stav pokožky. Pečuje o pokožku a dodává jí kosmetický doping. Vyhlazuje, zpevňuje a zvlhčuje pokožku. Povzbuzuje a má svěží exotickou vůni.

 

Ziaja Ananas mlhovina  - 200ml 90Kč
Ananasová energetizující hydratační mlhovina na tělo s kofeinem. Mlhovina na tělo s explozí svěžesti
a hydratace. Rychle a efektivně pečuje o pokožku. Obohacená o kofein a extrakt z ananasu poskytuje expresní revitalizaci. 

 

Hrajte o tuto sadu a povzbuďte svoji pokožku před létem :-)
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG