Dokonalé nehty a rty plné kozích surovin

Dokonalé nehty a rty plné kozích surovin

Kosmetika Capri rozšiřuje své portfolio. Mezi novinky patří produkty na výživu nehtů a rtů plné kozích surovin


Zpevňující výživa nehtů

Tento nový produkt je velmi vhodný pro regeneraci a obnovu nehtů kdykoliv, především však po odstranění gelových nehtů. Obsahuje unikátní minerální a hydratační látky, které se o to postarají. Nevysušuje a nedráždí nehtové lůžko, zjemňuje kůžičku okolo nehtu. Produkt je vhodný pro nehty rukou i nohou. V praktickém balení, na doma i do kabelky.

Aktivní látky: syrovátka z kozího mléka, extrakt mořského planktonu podporující obnovu ochranného filmu pokožky, minerální a hydratační látky potřebné pro zdravý růst nehtů.

„Máte-li křehké a narušené nehty, doporučujeme nanášet výživu nehtů 2 x denně na celou plochu nehtu
a nehtového lůžka po dobu 28 dnů. V této době se vyhněte lakování a odlakování. Pokud si své ruce nedokážete bez laku představit, použijte produkt před lakováním, nechte důkladně zaschnout 20 minut, následně si ruce omyjte vodou a suché nalakujte,“
vysvětluje ideální postup Ing. Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri. Výživa nehtů se jinak klasicky doporučuje užívat 1 až 2 x týdně. Je vhodná i pro výživu nehtů na nohách.

 
Cena: 169 Kč

 

Pleťový balzám s vůní na rty i pleť

Tento nový balzám je vhodný pro každodenní ošetření rtů a přesušených míst pleti. Vašim rtům dodá výživu, hydrataci, lesk i šťavnatost. Navíc je výborný pro extrémní klimatické podmínky. Příjemná vůně navodí pohodu jak Vaší pleti, tak Vašim rtům.

Aktivní látky:
Shea Butter neboli máslo z karité se získává z ořechů afrického stromu, sběr a zpracování je starodávnou tradicí Afričanů, při získávání nerafinované verze není použito žádných chemikálií. Máslo má skvělou ochrannou funkci a je vhodné pro citlivou pleť, kterou zklidňuje a zvláčňuje. Kakaové máslo je rostlinný tuk (získaný
z kakaových bobů) béžové až nahnědlé barvy s jemnou vůní kakaa, má velmi dobré hydratační vlastnosti, pomáhá v boji s popraskanou pokožkou tím, že sníží kožní suchost a zlepší její elasticitu.

Extrakt z Boswelia serrata (kadidlovník) obsahuje terpeny, které mu dávají charakteristickou vůni a kyselinu boswellovou, která celkově zklidňuje a zmírňuje začervenání pleti. Derivát vitaminu E má antioxidační a anti-ageing vlastnosti.

„Máte-li suché rty bez lesku a chcete je proměnit ve vyživené, plné, šťavnaté rty, používejte tento balzám kdykoliv během dne. Rozzáří Vás a podtrhne Váš úsměv. Balzám je plný Shea Butter, který Vaše rty dokonale vyživí,“ říká Ing. Jitka Poláková

 
Cena: 128 Kč

 

 

Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí Kosmetika Capri produkty nabité kozími surovinami. Vybírat je možné ze 3 značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v Česku v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou
100 % recyklovatelné. Více na www.kosmetikacapri.cz.