Letošní výzva do plavek s Fitshaker odstartuje 2. května

Letošní výzva do plavek s Fitshaker odstartuje 2. května


Online domácí fitko Fitshaker chystá oblíbený 60denní cvičební maraton Výzva do plavek 2023. Motivační cvičení pro ženy začíná již 2. května a potrvá až do začátku letních prázdnin. Během výzvy, kterou budou provázet top fitness trenéři z Česka i Slovenska, bude kromě cvičení kladen důraz i na správnou stravu a dostatečnou motivaci. Svůj pohled na výživu přidá i exkluzivní host letošního ročníku, uznávaný gastroenterolog doc. MUDr. Ladislav Kužela, PhD., MPH.

 

Cvičení na každý den 

Pro všechny, kdo se výzvy zúčastní, je připraven cvičební plán s videi do 30 minut na každý den od pondělí do soboty. Videa jsou složena ze spalovacích, která mají za cíl spálit tuk, posilovacích, jež rýsují křivky, a regeneračních. Sem se řadí jóga a pilates, během nichž se protahuje a zrelaxuje celé tělo.  

Neděle ve výzvě budou zaměřeny na stravovací návyky. Celý jídelníček a všechny informace o stravě budou mít na starosti výživové poradkyně z Nehladu, které vysvětlí, jak jíst, co vařit a jak koncipovat všechna jídla dohromady. Součástí výzvy bude kromě týdenních informací i živý webinář, během kterého bude možné klást otázky týkající se stravy.  

 

Důraz i na motivaci 

„Vzhledem k tomu, že často je nejtěžší u nových návyků zůstat, klademe velký důraz i na motivaci a to, jak účastnice u nového životního stylu udržet. Proto jsme do naší Výzvy do plavek zařadili i motivační koučink. Jeho součástí budou newslettery, kalendář, do kterého si účastnice budou moct zaznamenávat pokrok, nebo mobilní aplikace, díky níž budou mít cvičení stále na dosah,” popisuje další část výzvy Peter Švaral, CEO platformy Fitshaker. Účastnice se navíc mohou podporovat i navzájem, a to prostřednictvím facebookové skupiny, kde mohou sdílet rady, tipy, triky nebo i problémy.  

Fitshaker Výzva do plavek začíná 2. května a potrvá 60 dní. Videa budou dostupná v aplikaci i na webu a provázet jimi budou ti nejlepší trenéři z České republiky a ze Slovenska. Do těla si účastnice dají například s Janem Cahou, Zuzkou Light, Lenkou Velínskou, Janem Kempou nebo Magdalénou Kažimírovou.

Celý obsah výzvy mají předplatitelé Fitshaker zcela zdarma. Těm, kteří registrovaní nejsou a chtějí se do výzvy taktéž zapojit, stačí pouze aktivovat členství za 249 Kč měsíčně. Každý, kdo se do výzvy přihlásí, dostane také jako dárek tři bonusy: nákupní seznam, e-book s tipy na recepty do krabičky a materiály ke stažení s tipy na recepty, relax, meditaci nebo jídelníčky. Projekt má navíc charitativní podtext a pomáhá dvěma nemocným chlapečkům.  

 

Bližší informace najdete na webových stránkách plavkovavyzva.cz.

 

 

 

O firmě Fitshaker 

Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace. www.fitshaker.cz