Soutěž s Onclé: Získejte kosmetiku, která pomáhá tvarovat tělo

Soutěž s Onclé: Získejte kosmetiku, která pomáhá tvarovat tělo


Léto se blíží a plavková sezóna začíná. Přejete si mít dokonalé křivky? Zapojte se do soutěže s českou kosmetikou Onclé a získejte dámskou remodelační řadu 3 produktů s kmenovými buňkami, které opravdu přinášejí výsledky.

Tato prémiová kosmetika přináší regeneraci a remodelaci pokožky. Specializuje se na pevnost i pružnost pokožky, potlačení strií a celulitidy. Obsahuje 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk.

Řada obsahuje 3 tělové produkty, které se vzájemně skvěle doplňují: Luxusní olejové sérum, Prémiový tělový balzám, Zpevňující olejový peeling. Jejich funkčnost je založena na vysoce kvalitních účinných složkách, které kondici Vaší pokožky pozvednou na úplně jinou úroveň.

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový
a BIO šípkový olej.

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej.

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.

 

Jak nejlépe produkty používat a jaké výsledky očekávat?

Dvakrát denně (ráno a večer) po dobu dvou měsíců masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. A vy budete přirozeně krásná.

 

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a tato remodelační řada může být Vaše.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG