Ukažte maminkám, jak moc pro vás znamenají

Ukažte maminkám, jak moc pro vás znamenají

Tipy na dárky ke Dni matek


Maminky hrají klíčovou roli v našich životech již od našeho narození a jejich vliv často neslábne ani v dospělosti. Mateřská podpora, péče a láska jsou pro nás neocenitelné a Den matek je skvělou příležitostí, jak jim vyjádřit naši vděčnost a lásku. Pokud však ještě nemáte dárek, nezoufejte. V tomto článku najdete inspiraci a tipy na dárky, které jí určitě vykouzlí úsměv na tváři.

 

Pro maminku parádnici

V jednoduchosti je krása, a to platí i pro zlaté náušnice s mořskými perlami od JK Šperky. Mořské perly jsou symbolem čistoty a elegance. Jednoduchý design zajistí všestranné využití, jelikož se náušnice hodí ke každému outfitu. Kvalitní zlato a pravé perly udělají ze šperku dárek, který vydrží mnoho let stále stejně krásný. Ukažte ji, že si zaslouží jen to nejlepší a darujte jí luxusní šperk, který podtrhne její krásu, eleganci a ženskost.

Zlaté náušnice s mořskými perlami zakoupíte na e-shopu www.jk.cz nebo v kamenné prodejně za 6 990 Kč.

 

Pro milovnici zahradničení

Tráví vaše maminka ráda čas na zahradě? Pak by se jí mohla skvěle hodit sada nářadí od WOLF-Garten. Sada obsahuje lopatku, malé švédské hrábě, kypřič, motyčku, dvě násady a sadu nářadí pro veškeré práce na balkoně a terase. Všechny nástroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou odolné a snadno se používají. Každá zahradnice určitě ocení tuto sadu, která jí usnadní práci a přispěje k vytvoření krásného prostředí, ať už na zahradě kolem domu, nebo na terase či na balkóně. Navíc ji také podpoříte v blahodárné činnosti, jelikož zahradničení snižuje úzkost a napětí a pomáhá tak k psychické pohodě člověka. Vaší mamince se tak dostane odpočinku, který si jistě zaslouží.

WOLF-Garten Mini – sada P 262 zahradní nářadí zakoupíte na www.wolfgartennaradi.cz za 716 Kč.

 

Pro ženu, která se o sebe ráda stará

Každá maminka si zaslouží se opečovávat. Dopřejte to i té vaší a darujte jí epilátor TrueLife BELLE IPL E5, který odstraní nežádoucí chloupky, a navíc také sníží jejich růst. Technologie TrueIPL® funguje bezbolestně
a spolehlivě. Pomocí jemných světelných impulzů cílí na melanin ve folikulu chloupků a vznikající teplo zahřívá vlasovou cibulku, díky čemuž chloupky samovolně vypadávají a zajistí se tak dlouhodobé výsledky. Celková epilace trvá jen pár minut a zvládne ji úplně každý. Přístroj je navíc koncipován jako 3v1 a lze ho proto také využít pro omlazení pokožky či redukci akné. Ošetření je bezpečné a vhodné i pro citlivou pokožku, jelikož technologie SensCool® zajišťuje ochlazení pokožky ihned po záblesku.

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 je v květnu k dostání za akční cenu 6 399 Kč na www.truelife.eu.

 

Pro tu nejlepší kuchařku

Ať už vaše maminka ráda vaří nebo ne, můžete ji pomoct ušetřit čas strávený v kuchyni. Vsaďte na pomalý hrnec Lauben Slow Cooker 35000SB, který se stane její pravou rukou. Tento elegantní pomocník dokáže vykouzlit luxusní pokrmy a zároveň ušetřit cenný čas, protože po přidání ingrediencí do hrnce již zvládne celé vaření sám. Není nutné do vaření, jakkoliv zasahovat nebo u hrnce stát a hlídat, zda se pokrm nepřipaluje.
V keramické nádobě o objemu 3,5 l zvládne kdokoliv jednoduše uvařit jídlo pro celou rodinu. Jednoduché intuitivní ovládání a praktické funkce jako odložený start či udržení teploty zpříjemní každodenní vaření. Navíc hrnec disponuje technologiemi SlowHeat® pro rovnoměrně rozloženou teplotu a Thermeffect® pro zajištění šťavnatosti.

Pomalý hrnec Lauben Slow Cooker 3500SB zakoupíte na e-shopu www.lauben.com za 1 490 Kč.

 

Pro milovici hudby a podcastů

Ať už je vaše maminka milovnicí hudby nebo mluveného slova, kvalitní sluchátka budou tím perfektním dárkem. Ergonomická sluchátka LAMAX Duals1 nabízí možnost poslechu až 28 hodin bez nutnosti nabití a díky třem variantám špuntů v balení padnou sluchátka do uší opravdu každému. Nabíjejí se v praktickém hliníkovém pouzdru s LED displejem. Dvouměničovou technologii DualBeat® a technologii BeatBass® ocení vášnivé příznivkyně hudby. Odolnost proti vlhkosti a potu zase ocení akční ženy, které rády poslouchají hudbu či podcasty při sportu nebo venkovních aktivitách. Jelikož mají rodiče často plné ruce práce, jistě se bude hodit i chytrá funkce ovládání hlasem. Samozřejmostí je dále například funkce potlačení hluku pro chvíle, kdy je potřeba vytěsnit okolní svět a soustředit se jen na poslech.

Sluchátka LAMAX Duals1 zakoupíte na e-shopu www.lamaxelectronics.cz za 1 590 Kč

 

Potřebujete další inspiraci?

Pokud si stále nevíte rady, navštivte nákupního rádce Heureka, kde načerpáte inspiraci. Tipy a nápady objevíte
v nápaditých článcích na webu nebo si lze rovnou prohlédnout produkty, které jsou v současné době mezi lidmi nejoblíbenější. Potěší také možnost, přečíst si recenze uživatelů, kteří daný produkt již zakoupili. Rozsáhlé filtry navíc pomohou, přizpůsobit vyhledávání podle vašich konkrétních potřeb. Nemůže se tedy stát, že byste odešli s nepořízenou anebo alespoň ideou, čím maminku potěšit.