Připravte se na Světový den koktejlů!

Připravte se na Světový den koktejlů!


Na 13. května připadá Světový den koktejlů a jak lépe ho oslavit, než s drinkem v ruce? Připomínáme si ho od roku 1806, kdy redaktor Harry Croswell z The Balance and Columbian Repository na dotaz čtenáře „Co je koktej?“ odpověděl „Koktejl je posilující nápoj složený z lihovin, cukru, vody a dalších hořkých surovin“.

O tom, kde se vzaly a jak vznikly se vedou diskuze už dlouhá století. Jedno ale víme jistě, v tomhle teplém počasí každého potěší margarita. Ne nadarmo je to nejoblíbenější míchaný drink z tříště, který vás navíc
i příjemně ochladí.

Vaukovací supermixér SENCOR SBU 7878BK si navíc s ledem hravě poradí jedním stiskem tlačítka. Efektivní Multicyklónové mixování zaručuje až o 60% lepší výsledky než běžný mixér a led nebude mít šanci proti osmi titanovým nožům. Stačí pouze do 1,5 litrové nádoby vložit led, jedno celé mango, 4 jahody nebo jiné lesní plody, 3cl limetkové šťávy a zmáčknout program Ice Crash. Pro alkoholickou variantu ještě dodat velký panák vaší oblíbený tequily. Bát se nemusíte ani jiných variant ovoce a margaritu si tak přizpůsobit svému vkusu. Pokud byste náhodou margaritu nedopili, můžete jí za vakuovat a vydrží vám čerstvá do dalšího dne. Pořídit ho můžete za 3 499 Kč.