Krásné vlasy začínají u pokožky hlavy

Krásné vlasy začínají u pokožky hlavy


Vlasy a vlasová pokožka si zaslouží obdobnou péči jako pleť. Také pokožka hlavy je totiž u každého jiná a má svá specifika, která bychom měli brát v potaz při výběru vlasové kosmetiky. Přizpůsobitelná
a kombinovatelná řada hybridní péče o vlasy a pokožku hlavy Duologi od švédské značky Oriflame představuje ideální základ pro zdravé a krásné vlasy. Pečující rituál si každý nakombinuje přesně na míru svým vlasům. Obsahuje složky péče o pleť, které čistí, hydratují a ošetřují vlasy od kořínků!

Řada Duologi je navíc šetrná k vlasům i k přírodě. Složení je bez silikonů a obaly obsahují recyklovaný plast.


1. krok - Čistění je základ u pleti i vlasů

Základem každého pečujícího rituálu je hloubkové čištění pokožky, které ji zbaví veškerých nánosů a nečistot. Oriflame vytvořil pro tyto účely čisticí peeling s dvojím účinkem. Kromě čištění opravdu do hloubky pomáhá rovněž v boji proti lupům díky přítomnosti kyseliny salicylové. U 100 % účastníků klinické studie byla prokázána redukce tvorby lupů.

2. krok – Šampon na míru

Druhým krokem je výběr šamponu přesně dle potřeb vašich vlasů. Řada Duologi obsahuje intenzivně regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy. Jeho složení s proteiny keratinu a ovesnými lipidy hydratuje a posiluje vlasy již od kořínků pro zlepšení jejich kvality a snížení lámavosti. Další možností je čisticí šampon proti lupům viditelně redukující výskyt lupů tím, že detoxikuje a osvěžuje vlasovou pokožku. Díky komplexu Dandzi obnovuje rovnováhu jejího mikrobiomu. Do třetice je na výběr šampon proti vypadávání vlasů, který redukuje řídnutí již za 8 týdnů. Revitalizační šampon s obsahem vitaminu B3, provitaminem B5 a rýžovými peptidy vlasy posiluje a navrací jim objem, osvěžuje a dodává energii pokožce hlavy.

3. krok – Hydratace dle typu vlasů

Předposledním krokem ke krásným a zdravým vlasům je použití kondicionéru. Obdobně jako každému typu pleti vyhovuje jiný krém, stejně přistupujeme také k vlasům a pokožce hlavy. Řídké či jemné vlasy ocení spíše lehký krémový kondicionér, jehož složení nezatěžuje. Složky jako hedvábný protein a vitamin B3 vyživují, chrání
a opravují vlasová vlákna. Výsledkem jsou hedvábné vlasy s objemem. Oproti tomu středně hustým až hustým vlasům je lepší dopřát hutný krémový kondicionér, který je vyživí do hloubky díky přítomnosti keratinového proteinu a mangového másla. Vlasy se pak méně krepatí a lámou, jsou jemné a netřepí se.  

4. krok – Cílena péče

Jakmile máme vlasy dokonale umyté a hydratované, přichází na řadu péče v podobě tonika či víceúčelového krému. Lokální tonikum proti vypadávání vlasů představuje řešení pro oslabené a řídnoucí vlasy. Obsahuje rýžové peptidy, pro-vitamin B5 a nikotinamid, což zajišťuje zdravou strukturu vlasů a jeho aplikace podporuje růst vlasů od kořínků a výrazně redukuje jejich vypadávání, vlasy jsou pak silnější, hustší a kvalitnější. Víceúčelový krém v podobě zdokonalujícího CC spreje na vlasy 10v1 se hodí pro každodenní ošetření všech typů vlasů. Jedná se o vyživující kúru, jež vlasy posiluje a regeneruje, ty jsou ve výsledku hedvábně jemné, lesklé, snadno se rozčesávají, mají objem a získají ochranu proti žáru.

Celý rituál péče o vlasy ještě podpoří využití pomůcky na masáž vlasové pokožky, kterou lze použít v každém ze 4 kroků, ale třeba i zvlášť na suché vlasy. Jejím použitím podpoříte krevní oběh, odstraníte nečistoty
a zmírníte napětí.

Proměňte svou kštici díky cílenému řešení šetrnému k životnímu prostředí a zažijte opravdovou revoluci v péči o vlasy.

K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz.

 


Produkty a jejich ceny:

Čisticí peeling proti lupům DUOLOGI - 160 Kč
Intenzivně regenerační šampon DUOLOGI  - 280 Kč
Šampon proti vypadávání vlasů DUOLOGI  - 280 Kč
Čisticí šampon proti lupům DUOLOGI - 280 Kč
Hutný krémový kondicionér DUOLOGI - 280 Kč
Lehký krémový kondicionér DUOLOGI - 280 Kč
Tonikum proti vypadávání vlasů DUOLOGI - 380 Kč
Zdokonalující CC sprej na vlasy DUOLOGI 10v1 - 280 Kč
Pomůcka na masáž pokožky hlavy DUOLOGI - 239,90 Kč