Vyberte si víno podle nálady s pestrou paletou Motýla


 

Nástup jara přírodu rozzáří rozmanitou paletou barev a měkké sluneční paprsky přímo vybízejí k tomu strávit příjemné chvilky v dobré společnosti. Pro mnohé je jaro symbolem nového startu a velkých životních rozhodnutí. Každý z těchto výjimečných okamžiků si žádá přípitek vínem s barevným motýlem ve znaku. Která barva a jaký Motýl se skvěle hodí právě pro váš den?

Každá barva v nás evokuje jiné emoce a vytváří různou atmosféru. Jedna povzbuzuje a vyvolává v nás pocit harmonie, druhá probouzí vášeň, další je synonymem radosti. Zastavte se na okamžik a zpestřete si náladu barevnou škálou vín značky Motýl. V každé láhvi se totiž skrývá barevné dobrodružství!

Žlutá pro setkání s přáteli

Žlutá je barvou povzbuzení, optimismu, veselí i radosti. Navíc vyvolá pocit uvolnění a souladu, což je klíčové pro setkání s přáteli. Ať už plánujete návštěvu své nejlepší kamarádky, oslavu narozenin nebo večeři pro přátele, vezměte s sebou správně nachlazenou láhev bílého vína se žlutým Motýlem na etiketě, která podtrhne vřelou atmosféru.

Víno podle žluté nálady:

Motýl Chardonnay polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Müller Thurgau suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Cabernet Sauvignon polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Zelená
pro chvíle pohody

Zelená je barvou klidu, rovnováhy a symbolem přírody. Přeneste se po doušku vína do oázy zeleně a vychutnejte si chutě a vůně vína Motýl. Věděli jste, že kromě pocitu sounáležitosti povzbuzuje zelená barva také chuť k jídlu? K chutnému obědu či lehké večeři bude také ideální volbou!

Víno podle nálady:

Motýl Sauvignon Blanc polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Veltlínské zelené suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cen 99 Kč

Motýl Svätovarinecké polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

 

 

Oranžová pro úsměv na tváři

S příchodem jara se probouzí příroda, pomalinku stoupá i teplota, a to vše v nás vyvolává pocit štěstí a optimismu. Pokud se chcete celé jaro vést na vlně radosti, pak se obklopte oranžovou! Právě ta je barvou energie a života. Vychutnejte si během příjemně strávené chvíle a pohody sklenku oranžového Motýla.

Víno podle nálady:

Motýl Rizling vlašský suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč

Motýl Zweigeltrebe suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Modrá
pro harmonizaci těla i duše

Vrátili jste se z celodenního výletu či dlouhé procházky a jste příjemně unavení? Dopřejte si řádný odpočinek. Modrá barva má relaxační účinky a je spojována s harmonií a spokojeností. Oddejte se pocitu spokojenosti, otevřete si knížku nebo si pusťte oblíbený seriál a vychutnejte si při tom modrého Motýla. Čeká vás každopádně úžasný relax!

Víno podle nálady:

Motýl Riesling polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč
Motýl Rose polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč
Motýl Modrý Portugal suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Červená
pro romantické chvíle

Jarní slunce už pomalu zapadá nad obzory, z kuchyně se line vůně lahodné večeře a stůl je připravený na romantický večer strávený ve dvou. Jestli se chystáte překvapit přítele či manžela večeří, nezapomeňte na láhev červeného Motýla. Červená je barvou lásky a znásobuje smyslové prožitky. Vychutnejte si Motýla při svíčkách a prožijte večer plný vášně.

Víno podle nálady:

Motýl Tramín červený polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč
Motýl Merlot polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Fialová
pro nové výzvy

Máte s příchodem jara chuť vyzkoušet něco dosud nepoznaného? Není divu, jaro je pro mnohé symbolem nového začátku. Můžete se začít učit nový jazyk, přihlásit se na kurz tvůrčího psaní nebo si kupte malířské plátno a pusťte uzdu své fantazie. Obklopte se fialovou barvou, která podporuje kreativitu, tvůrčí sílu a odvahu. Nalijte sklenku fialového Motýla a pusťte se do nových koníčků.

Víno podle nálady:
Motýl Rulandské šedé suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Růžová
pro posezení s kamarádkou

Určitě moc dobře znáte to, když se s kamarádkou domluvíte na rychlé kávě a o pár hodin později se ocitáte teprve v půlce napínavého vyprávění nad sklenkou bílého vína. V takové chvíli je ideální volbou růžový Motýl! Růžová je totiž symbolem soudržnosti vztahů, pochopení a lásky k blízkým osobám. Hýčkejte svá opravdová přátelství a užijte si mimořádné okamžiky s kamarádkou až do poslední vinné kapky.

Víno podle nálady:
Motýl Muskat Ottonel polosuché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč


Bílá pro nové začátky

Bílá barva vyjadřuje čistotu, řád a jasnost v nových začátcích. Pokud přemýšlíte nad velkou životní změnou, třeba uvažujete nad stěhováním, zastavte se na chvilku a nalijte si sklenku bílého Motýla. Ne nadarmo se říká, že ve víně je pravda a na jeho dně můžete najít odpověď.

Víno podle nálady:
Motýl Rulandské biele suché, k dostání v maloobchodní síti, doporučená cena 99 Kč