Začala sezóna výletů. Na co nezapomenout, abyste si užili bezstarostný den?

Začala sezóna výletů. Na co nezapomenout, abyste si užili bezstarostný den?


Jaro je v plném proudu a začíná tak ideální čas na výlety. Co si ale zabalit do batůžku, abyste zahnali hlad
a současně i podpořili správnou funkci zažívacího ústrojí? Jednoznačně vlákninu. Tento malý zázrak v cereálních tyčinkách Vitamaxima od AG FOODS vám zajistí nejen bezstarostný výlet, ale nastartuje správné fungování trávicí soustavy a dopřeje celkovou rovnováhu organismu. Přitom je po sušeném ovoci a čekance příjemně nasládlý, což vám dodá potřebnou energii.

Nepodceňujte správnou výbavu na celodenní výlet! Pitný režim a zdravé potraviny nesmí chybět v batohu žádného výletníka. Během turistiky v přírodě je tělo ve zcela jiném režimu a je tak přirozené, že čím větší výkon, tím více byste měli dbát na správný poměr vitamínů, dostatek tekutin a adekvátní výživu.

Vláknina – skrytý poklad pro pohodové bříško

Prospěšnost vlákniny pro lidský organismus není potřeba dlouze představovat. Vláknina je stavebním kamenem pro správnou funkci střev a je vhodná také během fáze hubnutí, jelikož vyvolává pocit sytosti. Je také nepostradatelná během snižování cholesterolu v krvi. Kvalitní vláknina by tak neměla chybět ani na žádném výletě a hravě se může schovat do ovocných tyčinek Vitamaxima Fit Bar se třemi příchutěmi – Exotic fruits, Forest fruits nebo Sour cherry Yoghurt, které díky svému 27% podílu čekanky dodá tělu správný poměr vlákniny. Tyčinky navíc obsahují směs 12 vitaminů a tak výlet může začít.  

 
Tyčinky Vitamaxima zakoupíte na www.tikaro.cz za 16 Kč/ks.

 

Pitný režim do každého batůžku

Správný výběr tekutin pro pobyt venku by se neměl zanedbávat. Ačkoli čistá voda zůstává během turistiky nepřekonatelnou volbou, nechte své smysly hýčkat oslnivou kombinací čaje Biogena Majestic Tea Mango
a Růže
. Vyzkoušejte toto dokonale harmonické spojení chutí zralého manga a růže ve formě ledového čaje. Jemná nasládlá chuť již nepotřebuje další slazení a vy si o to víc užijete zdravější výlet.

Tip na letní osvěžení: Hledáte nápoj pro horké dny? Vytvořte si svůj vlastní ledový čaj a užívejte si hřejivých slunečních paprsků. Naplňte do poloviny džbán kostky ledu, vložte 2 čajové sáčky Biogena Majestic Tea Mango a Růže a zalijte vroucí vodou. Nechte vychladnout a pro estetický zážitek můžete přikrášlit okvětními lístky růže.

 
Biogena Majestic Tea Mango a růže zakoupíte na www.tikaro.cz za 87 Kč.