Květen plný lásky. Zamilujte se do šálku dokonalé kávy

Květen plný lásky. Zamilujte se do šálku dokonalé kávy


Dopřejte si máj plný lahodného pokušení a vyzkoušejte exkluzivní kolekci ochucené kapslové kávy L’OR Espresso Flavours Collection pro Nespresso kávovary, kterou si zamilujete. Kávoví mistři L’OR vytvořili kávu, která s každým douškem na jazyku vykouzlí delikátní chuť rozpuštěného karamelu nebo hořké čokolády. Nově můžete ochutnat i kávu s chutí vanilky. Odměňte se a rozmazlujte, a to nejen na Prvního máje!

Kávoví mistři L’OR představují unikátní ochucenou kolekci kávy L’OR Espresso Flavours Collection, která povznese požitek z pití kávy do jiné dimenze. Jedná se o kvalitní 100 % arabiku, která je k dispozici ve třech variantách. Sáhnout tak můžete po kávě s chutí karamelu, hořké čokolády a nově i vanilky. Oddejte se tomuto pokušení a dopřejte si šálek s výtečným zákuskem nebo bez něj, protože i káva může být vaším dezertem!

Vanilková euforie

Kapslová káva L'OR Espresso Vanille pro Nespresso kávovary je novým dílem kávových mistrů L’OR. Jemná
a vyvážená káva s bohatou chutí vanilky bude skvělou volbou pro černé espresso nebo jako základ pro hedvábné cappuccino i latte macchiato.

Čokoládové pohlazení

Vyzkoušejte výraznou, ale lehkou 100 % arabiku, která evokuje polední chvíle v pařížské cukrárně. Kávové kapsle pro Nespresso kávovary L´OR Espresso Chocolat s chutí hořké čokolády se v kombinaci s bohatou chutí čerstvě pražené kávy snadno stanou vaším novým rituálem, když se budete chtít rozmazlovat. Navíc je můžete vyzkoušet i s lahodnou mléčnou mikropěnou.

Potěšení plné karamelu

Vynikající espresso s příchutí tmavého karamelu nabídnou ochucené kávové kapsle pro Nespresso kávovary L´OR Espresso Caramel. Káva v sobě snoubí dokonale pražená zrna s jemnou chutí tmavého karamelu. Díky této kombinaci se v každém šálku rozehraje lahodná harmonie kávových tónů spolu s lehkou sladkostí, které jednoduše neodoláte.

Kávové kapsle v balení po 10 ks zakoupíte v široké maloobchodní síti i online za doporučenou cenu 119,90Kč.

 

Inspiraci na dezerty a kávové recepty najdete společně s nabídkou produktů portfolia francouzské značky L‘OR na www.kavalor.cz.