Síla pozitivní energie

Síla pozitivní energie

Zpříjemněte si léto s novou a inovovanou kolekcí The Ritual of Karma


Kolekce The Ritual of Karma je inspirovaná nekonečnou energií léta a je navržena tak, aby pomáhala vyzařovat pozitivitu prostřednictvím dobré karmy a laskavosti. Protože když budete jednat s dobrými úmysly, pomalu objevíte nekonečnou sílu pozitivní energie. Vytvářejte radost, krásu a slunečné vibrace všude tam, kam vás život zavede.

Nové a vylepšené složení The Ritual of Karma se stejnou oblíbenou vůní lotosového květu a bílého čaje přináší inovativní komplex Hydra-Boost do většiny produktů pro péči o tělo, koupel a opalování. Komplex Hydra-Boost podporuje úroveň hydratace pokožky pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a žíznivou pokožku a dodává jí pružnost a elasticitu..

Ponořte se do pozitivní letní energie s novým složením řady Sun Care. Složení těchto výrobků s novým komplexem Hydra-Boost obsahuje nelepivou ochranu proti slunci, která udrží vaši pokožku zářivou, protože nezanechává bílé stopy. Tato široká nabídka opalovacích přípravků je voděodolná a neobsahuje žádné minerální filtry, takže vám zanechá svěží a slunečný pocit.

Cílem kolekce The Ritual of Karma je pomoci vám pravidelně přemýšlet o tom, jak se v tomto životě chováte, jak se chováte k sobě, k druhým a ke světu, ve kterém žijete. Prožívejte radosti léta po celý rok a dosáhněte pohody pro mysl, tělo i duši díky vhodnosti pro všechny typy pleti a každodenní použití.

  

SKVALEN              

Má silný hydratační účinek a je známo, že pomáhá obnovit lipidovou bariéru, pružnost a elasticitu pokožky..    
      

ALOE VERA

Přírodní a účinná složka, která pomáhá zlepšit hydrataci a zklidnit pokožku po slunění..         

ALGAE

Druh mořské řasy, o kterém je známo, že pomáhá zlepšovat hydrataci pokožky a snižovat ztrátu vody..

 

 

Rituals Cosmetics

Rituals Cosmetics je značka věnující se udržitelnému rozvoji a osobní pohodě v luxusním kosmetickém průmyslu. Jako přední zakladatel integrace koupelové a tělové kosmetiky a péče o domácnost do jednoho portfolia Rituals podporuje životní styl, který mění každodenní rutinu ve smysluplnější okamžiky. Každý výrobek je inspirován starobylou tradicí, která vám umožní najít štěstí v těch nejmenších věcech. S rozsáhlým portfoliem inovací
v oblasti péče o tělo, domácích vůní, přírodní péče o pleí a domácího oblečení vyzývá společnost Rituals spotřebitele, aby obohatili svůj svět o okamžiky pohody. Společnost Rituals byla založena v Amsterdamu v roce 2000 a od té doby se etablovala jako globální expert v oboru ve více než 33 zemích přítomných v živých

městech, jako je Londýn, Paříž a Hongkong, s více než 930 prodejnami, 3000 shop-in-shopy a 5 tělovými lázněmi. Společnost Rituals je hrdá na svůj přístup Clean, Conscious and Caring a je certifikovanou společností B CorporationTM. V rámci závazku společnosti Rituals neustále zlepšovat svůj sociální a environmentální dopad se značka zaměřuje na receptury a obaly s 90% původem, které jsou buď znovu naplnitelné, recyklovatelné, nebo vyrobené z recyklovaného materiálu. Vedle toho je Rituals

horlivým podporovatelem 3 charitativních organizací. Ve světě luxusních značek si Rituals klade za cíl být předvojem v luxusním standardu spojujícím krásu a pohodu v rámci udržitelné budoucnosti.

 

Více informací naleznete na www.rituals.cz.