Výběrové kávy Enzo Bencini – neodolatelný požitek z kávy

Výběrové kávy Enzo Bencini – neodolatelný požitek z kávy


 

Vzpomínáte na prosluněné dovolené v teplých krajích, kde je káva téměř národním nápojem? Připravte si letní náladu i doma nebo v kanceláři. Káva Enzo Bencini Selezione Coffee Blend snoubí bohatou pěnu s harmonií chuti a je vhodná do všech typů kávovarů. Enzo Bencini Breakfast Coffee Blend je ideálním společníkem pro každou snídani. Vyvážená směs výběrových zrn ráno vykouzlí pravé italské espresso a dodá vám energii do celého dne. Pokud vás láká káva jako od profesionálního baristy, Enzo Bencini Signature Coffee Blend je to pravé ořechové. Její dokonalé aroma s vyváženou chutí uspokojí i ty nejnáročnější a je vhodná na přípravu především v pákovém kávovaru. Vychutnejte si letošní prázdniny ve znamení čerstvě pražené italské kávy.

Pořídíte na www.tikaro.czSelezione Coffee Blend 200 g za 349 Kč, Breakfast Coffee Blend 200 g za 289 Kč, Signature Coffee Blend 200 g za 389 Kč.

 

 

 

O společnosti AG FOODS
„Společnost AG FOODS jsme zakládali v roce 1990. Byli jsme dva a měli jeden jediný produkt, syrovátkový multivitaminový nápoj Vitamaxima. Ale k tomu 100 kg odhodlání uspět a jednoduchou myšlenku – všechno, co budeme dělat, nám musí vonět.

Dnes v naší společnosti pracuje přes 200 lidí, v portfoliu máme více než 400 vlastních originálních výrobků, ale původní myšlence zůstáváme věrni.

Stále nám voní vyrábět, nakupovat a distribuovat kvalitní produkty z těch nejlepších surovin. Stále jsme společností, na kterou je za všech okolností spolehnutí, které mohou zákazníci stoprocentně důvěřovat. Stále trváme na tom, že naši zaměstnanci se u nás musí cítit dobře, být součástí rodiny. Stále nás baví přicházet s novými produkty, vymýšlet originální receptury.

Proto dnes, po více než čtvrtstoletí na trhu, mohu s hrdostí říci, že AG FOODS je dítě, které vyrostlo v úspěšnou, spolehlivou, a přesto stále rodinnou společnost. A že i po těch dlouhých letech nám vše, co děláme, stále voní! Mimochodem, Vitamaxima je v našem portfoliu dodnes.“

JIŘÍ JÍZDNÝ, zakladatel a spolumajitel společnosti