Léto naplno – jedině s Avanti!

Léto naplno – jedině s Avanti!

Přinášíme 5 tipů, jak si užít prázdninovou atmosféru se vším všudy


Léto je tady a s ním přichází neuvěřitelné množství příležitostí pro zábavu, relaxaci a setkávání s přáteli.
A proto přinášíme tipy, jak toto skvělé období rozhodně nepromeškat a skvěle si ho užít. Vyrazte na festival, pozvěte kamarády na piknik nebo uspořádejte pool párty. A co by vám při těchto radovánkách rozhodně nemělo chybět? Skvělé letní osvěžení v podobě stylové a praktické plechovky Avanti Frizzante, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou.

1. Vyrazte na festival

Jednou z nejlepších věcí na létě jsou festivaly. Hudba, tanec, atmosféra a záplava barev vás vtáhnou do víru euforie a radosti. Nechte se unést rytmem, objevujte novou hudbu a potkávejte nové lidi. Festivaly jsou opravdu unikátním zážitkem, který rozhodně stojí za to zažít!

2. Zahradní párty

Když se teploty vyšplhají nahoru, není nic lepšího než se ochladit v bazénu nebo ve stínu v rozkvetlé letní zahradě. Pozvěte přátele a oslavte společně dny plné slunce a letní pohody. Připravte gril, roztáhněte deky
a vytvořte si vlastní malý ráj pod širým nebem.

3. Odpočinek při pikniku

Využijte letní období i k relaxačním aktivitám a vyrazte s partnerem nebo kamarády na piknik. Vezměte si pléd, oblíbenou knihu nebo míč a vydejte se do blízkého parku. Uvidíte, že relaxace v příjemném letním stínu s přáteli bude rozhodně lepší než o samotě v rozpáleném bytě!

4. Objevujte okolí

Léto je ideálním obdobím pro objevování přírody a zkoušení nových outdoorových aktivit. Vyzkoušejte třeba paddleboarding nebo se s partou přátel vydejte sjíždět vodu. Prozkoumejte okolní lesy, zahrady a parky
a objevte jejich skryté krásy. Načerpejte čerstvý vzduch, udělejte něco pro své tělo a užijte si dobrodružství při objevování okolních krás.

5. Letní kino

Užijte si klasiky ale i filmové novinky pod širým nebem. V mnoha městech jsou organizována venkovní letní kina, kde si můžete s kamarády pohodlně sednout na deku nebo židličku a sledovat oblíbené filmy pod hvězdnou oblohou.

NÁŠ TIP: Avanti Frizzante jako pravý společník na všechny letní aktivity

Ať už vyrazíte na festival, do letního kina, uspořádáte pool párty nebo piknik, nezapomeňte s sebou přibalit osvěžující Avanti Frizzante! Získá si vás svým hravým, designovým a praktickým balením v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků náramně hodí. Lehká a svěží chuť s jemným perlením vás navíc v parném létě ihned osvěží, Avanti Frizzante stačí jen dobře vychladit! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už v létě neobejdete!

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 44,90 Kč.