KLENOTA zahajuje léto s perlovou kolekcí Luster

KLENOTA zahajuje léto s perlovou kolekcí Luster

... podlehněte jemnému doteku přírodní krásy


Přivítejte sluneční paprsky s autorskou kolekcí Luster, která spojuje nadčasové žluté zlato s jedinečnými sladkovodními perlami. Na první pohled zaujme svým minimalistickým designem inspirovaným přírodou, který podtrhne něžnou ženskou krásu. Odhalte s námi věčný půvab perel. 

Představte si klasické retro doplňky, pravděpodobně jedním z prvních stylů, které vás napadnou budou perlové šperky. Koneckonců, ikony jako Audrey Hepburn či Marilyn Monroe zvěčnily perly jak na obrazovce, tak i mimo ni. A tento styl si nadále drží oblibu nejen u známých osobností a královské rodiny, ale i v našich šperkovnicích. Ve skutečnosti nostalgie převzala trendy ve šperkařství a perly zažívají obzvláště silné oživení, které je řadí mezi nejžhavější šperky letošního roku.

 

Decentní šperky pro každou příležitost

Perly mají mnoho podob. Jsou elegantní, exotické a zároveň i tajemné.  Evokují jedinečnou atmosféru půvabu a sofistikovanosti, a hodí se doslova ke všemu. Lze je vynést v jakémkoliv věku, období i na jakoukoliv příležitost - od svateb přes pracovní oběd až po párty u bazénu. Kolekce Luster tak se svými univerzálními šperky vyvrací mýtus, že perly se hodí jen pro formální příležitosti. Díky perlám se budete cítit i v obyčejném outfitu neobyčejně půvabně. Ať už obléknete klasické triko s džíny či večerní róbu, náhrdelník z říčních krásek vždy povýší vzhled na elegantní záležitost.Rozmanité, barevné a všestranné

Kolekce Luster se skládá z jemných perlových i řetízkových náhrdelníků, visacích  a kruhových náušnic s barokními perlami, designových prstenů s pohybující se perlou i moderních náramků, které se dají mezi sebou i napříč dalšími kolekcemi kombinovat a vrstvit. V nabídce najdete i několik variabilních šperků, které se dají nosit více způsoby. Například hravé náušnice s řetízkem, který jednoduše protáhnete uchem z přední či zadní strany či prsten s drobnou perlou, který lze nosit na prstu nebo zavěšený na řetízku.

,,Právě kruhové náušnice jsou jedním z nejoblíbenějších šperků v naší nabídce. Dále to jsou pecky – jak diamantové, tak perlové, které jsou podle mě základ šperkovnice,'' prozrazuje Jarmila Slívová, ředitelka firmy.

 

Poddejte se vintage klasice s moderním nádechem...

 

O ateliéru KLENOTA

Příběh českého designového klenotnictví se začal psát již v roce 2008, jehož vize byla vytvářet kvalitní a nadčasové šperky, které je radost nosit každý den. KLENOTA navazuje na bohatou českou historii zlatnictví a šperkařství. Zakládá si na ruční práci, kvalitě a zásadách udržitelné módy. Soustředí se především na zásnubní a snubní prsteny, dále pak na náušnice, náhrdelníky a náramky. Profesionálové v ateliéru KLENOTA věří, že šperk by měl představovat trvalou hodnotu, specializují se proto pouze na výrobu šperků z 14k zlata, diamantů, drahokamů a perel.

Kolekce Luster je dostupná na webu klenota.cz. Článek o perlách a jejich vzniku, vlastnostech a hodnocení naleznete zde.