Prožijte léto jako Barbie a zapojte do svého šatníku hravou růžovou

Prožijte léto jako Barbie a zapojte do svého šatníku hravou růžovou


Tento týden ožívá na filmovém plátně Barbie, ikona mnoha dětských životů napříč generacemi. Svou popularitu si tato dlouhonohá panenka získala i díky svému stylu, ženskosti a hravosti. Přibližte se jí i vy – třeba tím, že do svého šatníku zařadíte kousky v barvě, která je s Barbie spojována úplně nejvíc: v sytě růžové. A nebojte se, ač se to nezdá, i s takto výraznou barvou dokážete vykouzlit outfit pro jakoukoliv příležitost!

 „V souvislosti s novým filmem, který jde do kin, vznikl i nový název pro zapojení Barbie růžové barvy do outfitů. Ve fashion světě se nazývá Barbiecore. Mnozí ji mají spojenou především s dětstvím, nosit ji ale může kdokoliv a v jakémkoliv věku. Do každodenního šatníku ji lze hravě zapojit tak, aby podpořila sebevědomí, ženskost a radost ze života,“ komentuje nejnovější trend letošní sezóny brand managerka GLAMI Eliška Hynková. Tak neváhejte
a pořiďte si některý kousky i do svého šatníku, budete trendy a nebudete litovat!

 

Šaty jako letní must-have

Mezi nejvýraznější symboly ženskosti patří šaty. Navíc jsou hravé a umí být i dost sexy. V růžové barvě budete hvězdou ulice a léto přímo vybízí k experimentům! Tak kdy jindy zapojit do svého šatníku sytě růžovou barvu než právě v těchto parných měsících?

Zvolte jakýkoliv střih, hlavně se musíte cítit dobře. Vedle nešlápnete s oversized či áčkovým střihem, šaty košilového typu nebo takovými, které mají zajímavá ramínka, třeba s mašličkami. Zkrátka letní šatník nemá téměř žádné hranice! A pokud nevíte, kam pro svůj vysněný kousek vyrazit, zabrouzdejte na GLAMI a vyberte si přesně podle svého gusta.


Růžové šaty z Answer Lab na GLAMI, 1 049 Kč

Růžová v doplňcích

Pro ty, kteří hledají spíše menší kousky, kterými by ozvláštnili svůj outfit, je ideální vsadit na sytě růžové doplňky. Skvělou volbou je například kabelka. Slaďte ji s čímkoliv: rozzáří outfit v univerzálních odstínech jako jsou béžová nebo černá, zkombinovat ji ale můžete i s výraznějšími barvami, například s oranžovou – koneckonců kontrast dvou výrazných barev je hit tohoto léta. Doporučujeme zároveň zvolit střední velikost kabelky, která bude nadčasová a využijete ji na několik sezón, a nejen těch letních!


Kabelka Desigual na GLAMI, 1 399 Kč

 

O krok dál s růžovými teniskami

Tenisky už dávno nejsou jen sportovní obuví, nyní jsou plnohodnotnou součástí každé fashion události. Proto se ani vy nebojte zapojit je do svého každodenního šatníku! A experimentujte, růžovou můžou jen lehce oplývat, nebo mohou mít výrazné prvky klidně ve fuchsiovém odstínu. Hranice neexistují, tak toho využijte, hrajte si
a zkoušejte.

A jak takový výrazný kousek bot stylizovat? Úplně jednoduše, skvěle padnou s bílým tričkem a jednoduchými kalhotami – oblečte klidně džíny. Pokud si chcete vyzkoušet něco méně obvyklého, zkombinujte je
s květinovými šaty. Zaručujeme, že tak budete za hvězdu, ať už se budete procházet ulicemi města nebo na pláži po pobřeží!


Tenisky Michael Kors na GLAMI, 2 459 Kč