Mladě a svěže vypadající pokožka celého těla v horkém létě

Mladě a svěže vypadající pokožka celého těla v horkém létě


Horké letní měsíce dávají naší pokožce poměrně dost zabrat. Časté slunění, ale i přechody mezi venkovním horkým prostředím a klimatizovanými prostory se na kvalitě pokožky mohou podepsat. Pečujte tedy o sebe více než kdy jindy. Ideální volbou je česká BIO kosmetika Onclé a její řada Biorganic plná kvalitních surovin. Ta se postará o hydrataci i regeneraci pokožky celého těla i intimních partií.

 

Hydratace a regenerace

Jedině hydratovaná pokožka může vypadat mladě a začít je potřeba již ve sprše. Mycí mléko Onclé přináší pokožce jedinečnou péči. Šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, kyselinu mléčnou
a jemné čisticí složky.

Po osprchování a osušení pokožky přichází na řadu Tělové mléko Onclé. Během léta ho používejte po každé sprše, nikdy nevynechávejte. Proč? Vaše pokožka bude dlouhodobě chráněna před dehydratací. Tělové mléko je koncipováno tak, že podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje - arganový a švestkový, dále BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan, vitamín E a jemné čisticí složky.

 

Intimní zóna

Právě v létě mohou být Vaše intimní místa ohrožena. Časté koupání, studená voda, mokré plavky, tím vším si můžete přivolat nejrůznější neduhy. Předcházejte tedy nepříjemnostem pomocí správně vybrané intimní kosmetiky. Onclé nabízí hned dvě možnosti v podobě Intimního čisticího oleje a Intimní mycí emulze. Jak se liší? Intimní čisticí olej podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Jde o bezoplachový produkt vhodný pro každodenní péči, skvělý na cesty. Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej.

Intimní mycí emulze byla navržena pro každodenní použití ve sprše a jde tedy o oplachový produkt. Posiluje přirozené prostředí intimních míst. Dává Vám pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky.

 

Krásná a hydratované pleť obličeje

Hydratační mist na obličej Onclé patří mezi letní nezbytnosti. Tato mlha ve spreji pleť během chvilky dokonale osvěží, hydratuje, vyživí. Pokožce navrací její elasticitu, chrání ji před nepříznivými vlivy, a navíc díky kyselině hyaluronové zpomaluje proces stárnutí. Ideální je na cesty, ale i pro domácí použití. Mezi účinné látky patří kyselina hyaluronová, BIOLIN P, mořská voda s minerály, kokosová voda, BIO organická šťáva z aloe vera.

 

Zajímá Vás více informací o vybraných účinných látkách obsažených v kosmetice Onclé Biorganic?

BIOLIN P chrání a pečuje o pokožku. Díky němu je na pokožce ochranný antimikrobiální štít. Je klinicky prokázáno, že zabraňuje opakovanému výskytu kožních problémů.

3D KYSELINA HYALURONOVÁ je tělu vlastní látka, která je součástí mezibuněčné hmoty. Dokáže na sebe navázat vodu a udržet tak v pleti trvalou hydrataci a současně pomáhá zevnitř při vyplňování vrásek, strií
a dalších poškození pokožky.

PŘÍRODNÍ SQUALAN zanechává na pokožce jemný film a příjemný pocit hebkosti a luxusu. Obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti, působí jako významný antioxidant a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

BIO ŠÍPKOVÝ EXTRAKT vyživuje a zklidňuje pokožku, udržuje ji hebkou a zdravou bez potřeby dalšího ošetření. Dodává pokožce přírodní cestou vitamíny, především Vitamín C a přispívá k její regeneraci.

KOKOSOVÁ VODA
Kokosová voda chrání pokožku před nepříznivými vlivy a zároveň ji krásně hydratuje. Je bohatá na vitamíny
a minerály. Pomáhá zpomalovat stárnutí pokožky.

 

 

 

Značka Onclé přináší cíleně působící kosmetickou péči s vysoce účinnými složkami. Byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Značka Onclé nabízí tři ucelené řady produktů: Dámskou prémiovou kosmetiku pro regeneraci a remodelaci pokožky těla, Dětskou kosmetiku pro miminka s citlivou pokožkou a BIORGANIC - přírodní kosmetiku pro citlivou pokožku. Více také na www.oncle.cz.