Představujeme Vám nový robotický vysavač Sencor

Představujeme Vám nový robotický vysavač Sencor


ROBOTICKÝ VYSAVAČ SENCOR SRV 9385WH S AUTOMATICKÝM VYSYPÁVÁNÍM PRACHU, VYTÍRÁNÍM A UV-C DEZINFEKČNÍM SVĚTLEM

Sencor představuje nový robotický vysavač Sencor SRV 9385WH, který je vybaven UV-C dezinfekčním světlem a nabíjecí stanicí s nádobou na prach. Nečistoty posbírané vysavačem při úklidu jsou pak automaticky přesáty do nádoby s prachovým sáčkem a vysavač může bez vašeho zásahu pracovat i déle než měsíc.

Vysoký výkon a dokonalá orientace v prostoru

Nový vysavač Sencor SRV 9385WH je vybaven výkonným motorem se sacím výkonem 4 000 Pa a baterií s kapacitou 5 000 mAh, díky níž dokáže na jedno nabití spolehlivě pracovat až 200 minut. Je vybaven LIDAR laserovou navigací, která umí zmapovat jednotlivé místnosti v domácnosti, ve kterých se pak vysavač pohybuje maximálně efektivně a nevynechá žádný kout.

Při pohybu po místnostech vysavač využívá řadu dalších technologií. Gyroskop, infračervené senzory, senzor schodů a TOF senzor pro měření vzdálenosti od překážky, které zaručují, že vysavač ze schodů nespadne, překážkám se dokáže vyhnout a nebude narážet do stěn, ale přesto u nich zvládne pomocí kartáčů skvěle uklidit. TOF senzor hlídá ideální vzdálenost mezi vysavačem a stěnou, tím je úklid podél zdí pak ještě preciznější.

Nemusíte se bát, že se zastaví před prahy mezidveřních prostor nebo uvízne při přejezdu z hladkého povrchu (linoleum, dlažba) na koberec s vysokým chlupem. Pokud jsou rozdíly ve výšce menší než 2 cm, dokáže je vysavač přejet.

Automatické vysypávání prachu pro bezstarostný úklid

Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH při úklidu domácnosti nebo kanceláře sbírá nečistoty do nádobky zabudované ve svém těle. Po dokončení práce zaparkuje pro získání energie do nabíjecí stanice a obsah jeho vnitřní nádoby je automaticky přemístěn do sáčku na prach v nabíjecí stanici. Stanice je vybavena světelným indikátorem naplnění sáčku, a pokud je plný, vynesete jej do koše jako u běžného vysavače. Funkce automatického vysypání výrazně prodlužuje dobu, kdy se o vysavač vůbec nemusíte starat, a úklid je tak ještě pohodlnější.

Dokonalá péče o celou domácnost

Sencor SRV 9385WH je vybaven velkým rotačním kartáčem, bočním kartáčem a mopovacím nástavcem. Dokáže proto vysávat a mopovat ve stejnou dobu, poradí si s drobky v kuchyni, špínou z bot v předsíni, s pylem a prachem i s vlasy nebo chlupy domácích mazlíčků. Při úklidu využívá čtyři nastavení intenzity sání a tři nastavení intenzity mopování. Integrované UV-C světlo bezpečně likviduje bakterie a vytváří zdravější prostředí domácnosti nebo kanceláře. Při úklidu na koberci se automaticky zvýší jeho výkon.

Úklid různých místností a domácností

Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH můžete ovládat dodávaným dálkovým ovládáním nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho chytrého mobilního telefonu. Veškeré funkce vysavače můžete pohodlně spouštět třeba z práce, přesunout naplánovaný úklid na jiný den nebo jinou hodinu.

Automatický vysavač přitom nemusí uklízet jen v jediné místnosti či domácnosti. S funkcí multi-room můžete pro vysavač Sencor SRV 9385WH nastavit odlišné možnosti úklidu pro každou místnost a vybrat různé úrovně vysávání a mopování. Můžete si tedy například nastavit režim mopování ve vaší kuchyni a silného vysávání v obývacím pokoji.  Pro uložení plánů různých pater budovy nebo různých domácností vám pak skvěle poslouží multi-mapping. Tato funkce si dokáže zapamatovat až 5 různých podlaží. Rodiče dětí a majitelé domácích mazlíčků jistě ocení volby zakázané zóny, které označí místa, kam se vysavač nemá vydat.

Inteligentní robotický vysavač Sencor SRV 9385WH je na www.sencor.cz nabízen za doporučenou cenu 12 999 Kč. Možnostmi využití, automatickým vysypáváním nádoby na prach, UV-C světlem, vysokým sacím výkonem
a dlouhou dobou práce na jedno nabití nepochybně zaujme řadu zákazníků, kterým není čistota v domácnosti lhostejná.

Pro zákazníky, kteří nechtějí využít funkce automatického vysypávání, ale ocení ostatní funkce včetně UV-C světla, je připravena varianta SENCOR SRV 9350WH. Vysavač je k dispozici za 9 999 Kč.