Objevte nejkrásnější místa Slovenska

Objevte nejkrásnější místa Slovenska

 Takto vypadají objektivem nejlepšího fotomobilu současnosti


Zapomeňte na vzdálené destinace a vyrazte místo toho na dovolenou na Slovensko! Pokud patříte k milovníkům dobrodružství a krásných míst, oceníte slovenskou krajinu. Ta nabízí velké množství lokalit, které stojí za to je objevit. Své o tom ví i český profesionální fotograf a bloger Michal Petrů, známý jako @losmichalos. Ten se v rámci výhry v projektu Travedding zúčastnil umělecké expedice, na kterou si jako společníka vzal nový model Huawei P60 Pro, aktuálně nejlepší fotomobil na světě. S jeho pomocí zachytil nezapomenutelnou atmosféru a krásnou přírodu Slovenska.

 

Tatranský národní park

První zastávkou na dovolené na Slovensku je samozřejmě Tatranský národní park. Kromě dechberoucí přírody tu najdete i horské vrcholy, které jsou ideálním místem pro krásné portréty s pozadím jako z pohádky. Vyrazte na túru na Kriváň, který je symbolem slovenské hrdosti a duchovní síly. Překonat tento majestátní vrchol je snem mnoha turistů. Huawei P60 Pro vám umožní uchovat krásu tohoto místa včetně vašich emocí spojených se zdoláním vrcholu. Výkonný fotoaparát Huawei P60 Pro zachytí každý detail vašich dobrodružství, a to
i v náročných světelných podmínkách. Nechejte smartphone zachytit západ slunce, který pohladí oči i duši.

Základem dobré portrétní fotografie je z mého pohledu zachycení emocí. A emoce se nejlépe zachycují, když
o vás nikdo neví. Takže použití teleobjektivu je v tomto případě i velkou výhodou a P60 Pro poskytuje tak dobré výsledky, že mi mnoho í přátel – profesionálních fotografů – psalo, že takto se s telefonem fotit nedá. Ale dá! Velmi dobré portrétové fotografie si pamatuji už od modelu Huawei P10 a s každým dalším nástupcem se kvalita skokově zvyšuje,“
hodnotí Michal Petrů.

 

Slovenský ráj

Pokud toužíte po dobrodružství, Slovenský ráj je ideální volbou. Propletené chodníky, úzké rokliny a vodopády nabízejí nezapomenutelné zážitky. Navíc s režimem makro fotografování na Huawei P60 Pro zaznamenáte i ty nejmenší detaily či kapky vody. S jeho pomocí lehce vytvoříte sérii revolučních makro záběrů, které by vám záviděl leckterý profesionál. Potěšte své přátele a rodinu úchvatnými záběry ze skrytých koutů Slovenského ráje.

„Jednou ze zajímavostí, kterou ocení mnozí fotografičtí nadšenci, je krásné vykreslování „hvězdičky“ při fotografování nebo filmování scény se sluncem při použití hlavního objektivu. Donedávna to bylo doménou jen profesionálních zrcadlovek, a to při dodržení správného nastavení clony,“ komentuje autor fotografií.

 

Dobšinská ledová jeskyně

V horkých letních dnech se v rámci ochlazení vyplatí navštívit i největší ledovou jeskyni na Slovensku. I tady oceníte schopnosti Huawei P60 Pro, který je právem považovaný za krále fotografií ve zhoršených světelných podmínkách. Je proto ideálním společníkem právě na toulky pod zemí. Záběry zevnitř jeskyně vás ohromí
a stanou se živou vzpomínkou na nezapomenutelný výlet.

„Teleobjektiv na fotoaparátu P60 Pro je skutečně dokonalým nástrojem, který dokáže přeměnit představu
o fotografii, kterou chcete vytvořit, na skutečnost – a to bez ohledu na světelné podmínky,“
pochvaluje si fotograf
a dodává: „Během mnoha let aktivního cestování a fotografování jsem měl možnost vyzkoušet nespočetné množství modelů různých značek, ale nikdy se nepřiblížily k podobným výsledkům, proto už víc jak šest roků používám na fotografování modely Huawei.“

 

Vlkolínec

V rámci cestování po Slovensku máte teď možnost cestovat i v čase, a to právě návštěvou malebné vesničky Vlkolínec. Tento kulturní poklad je dokonce zapsán v UNESCO. Už na první pohled vás vesnička přenese do minulosti svou jedinečnou lidovou architekturou a tradicemi, které jí dodávají výjimečnou atmosféru. S pomocí hlavního ultrasvětelného fotoaparátu Huawei P60 Pro zachováte autentičnost a krásu v každém záběru.

„Mnoho lidí se mě ptá, zda je mezi telefony na vrcholu prestižního žebříčku DXOMARK nějaký významný rozdíl. Při testování aktuálního krále mobilní fotografie, modelu P60 Pro, jsem často odpovídal, že tu je pro mě po dlouhé době konečně obrovský krok vpřed, a nejen drobné změny, které většina lidí nemá velkou možnost postřehnout. P60 Pro je všestranný nástroj do kapsy – dokonalé portréty, úchvatné makro záběry, časosběrné snímky, noční scény, krajiny a mnoho dalšího, a to všechno bez potřeby složitého nastavování – o vše se postará automatický režim s umělou inteligencí. Jsem velmi zvědavý, jaká vylepšení přinesou budoucí modely Huawei, protože jejich vlastní laťka je teď nastavená vážně vysoko,“ dodává za závěr fotograf.

Slovensko nabízí dovolenou plnou pestrých zážitků a Huawei P60 Pro bude váš věrný společník na cestě za objevováním jeho krás. Stačí vyrazit za dobrodružstvím a objevovat místa, která vám dokáží, že dovolená na Slovenskou je opravdovým zážitkem.

 

 

 

Web: https://consumer.huawei.com/cz/