Probiotika a prebiotika v kosmetice pro intimní hygienu jsou klíčem ke zdraví

KOMERČNÍ OBSAH
Probiotika a prebiotika v kosmetice pro intimní hygienu jsou klíčem ke zdraví

 Toho si je vědoma česká značka Onclé, která vyrábí produkty s Biolinem P.


Probiotika a prebiotika jsou mikroorganismy, tedy živé kultury, které osidlují naši pokožku a tím příznivě ovlivňují její zdraví. Probiotika jsou samotné kultury prospěšných bakterií, které udržují rovnováhu bakteriální flóry. Prebiotika jsou potravou pro probiotické bakterie, které je stimulují k růstu a podmiňují jejich přežití.

Naše pokožka je domovem milionů nejrůznějších bakterií a virů. A která oblast na našem těle je nejcitlivější
a nejvíce ohrožena? Zcela určitě je to naše intimní zóna. Udržujte ji tedy v rovnováze a chraňte ji. Kosmetika s probiotiky a prebiotiky Vám bude obrovským pomocníkem.  

 

V přípravcích pro intimní hygienu hledejte Biolin P

Biolin P je přírodní prebiotikum chránící pokožku a fungující jako ochranný antimikrobiální štít. Je klinicky prokázáno, že produkty obsahující Biolin P zabraňují opakovanému výskytu kožních problémů a zánětů. Česká značka Onclé objevila nesčetné výhody této látky a používá ji ve svých receptech. „Vyrábíme jedinečné produkty pro ženy, které se o sebe chtějí starat s něhou a láskou. Biolin P je chrání před vznikem nepříjemných projevů, jako jsou vyrážky, záněty ale i přecitlivělost či svědění,“ vysvětluje Marcela Kubátová, ředitelka marketingu Onclé.

 

Biolin P: kdy ano a kdy ne?

Často si klademe otázky jako, zda je daná intimní kosmetika vhodná v některých citlivých období ženy jako je těhotenství, po porodu a při kojení. „Kosmetika obsahující probiotika či prebiotika má na nás pozitivní vliv vždy, v jakémkoliv věku a v jakémkoliv období. Naopak udělá právě tu nejlepší službu v citlivém období ženy. Vytváří totiž zdravé prostředí, ve kterém nedochází k podráždění, svědění, pálení či infekcím. Je-li žena v léčivém procesu po porodu, operaci či zánětu, může si být jistá, že produkty obsahující probiotika a prebiotika jsou pro ni nejlepší volbou,“ dodává Marcela Kubátová.

 

Hlídejte si hodnoty intimní zóny

V nabídce Onclé najdete hned dva produkty pro intimní hygienu, a to Intimní mycí emulzi a Intimní čisticí olej. Kromě Biolinu P přípravky obsahují vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej či jojobový olej. Dále kyselinu mléčnou či kokosovou vodu. Přípravky Onclé pro intimní hygienu jsou vyrobeny tak, aby se postaraly o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech. Poskytují dokonalou ochranu a bezpečí před nežádoucími bakteriemi. „Hodnota pH musí být u intimních přípravků nižší. Vaginální prostředí je přirozeně kyselejší, než je tomu u zbytku pokožky. Dosahuje hodnot mezi 3,8 až 4,5 pH. To znamená, že běžná mýdla, která mají pH 5,5 a více, jsou příliš zásaditá a tedy nevhodná, na to si dejte pozor,“ dodává Marcela Kubátová.

 

 

 

Značka Onclé přináší cíleně působící kosmetickou péči s vysoce účinnými složkami. Byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Značka Onclé nabízí tři ucelené řady produktů: Dámskou prémiovou kosmetiku pro regeneraci a remodelaci pokožky těla, Dětskou kosmetiku pro miminka s citlivou pokožkou a BIORGANIC – přírodní kosmetiku pro citlivou pokožku. Více na www.oncle.cz.