Je důležité se čas od času odměnit!

Je důležité se čas od času odměnit!

Vyhrajte čokoládu Milka MMMAX a vychutnejte si chvilku sami pro sebe!


Oblíbená čokoláda Milka přináší odměnu pro každého. Ať už v podobě lahodné tabulky čokolády Milka MMMAX v několika variantách, nebo v podobě balíku peněz. Odměňujte se, mlsejte, užijte si chvilku sami pro sebe. A pokud budete mít štěstí, vyhrajete 6000 Kč.

 

Ta nejlepší odměna

Ohlédněte se za tím, co jste dokázali. Ať už jste zrovna obepluli zeměkouli nebo strávili den v práci či prostě jen odpočívali. Nikdy se nezapomeňte řádně odměnit! Čokoláda Milka MMMAX je tady právě pro ty okamžiky, kdy si můžete sami se sebou vychutnat nerušené a zasloužené chvíle pohody. Ty totiž Milka dokreslí lahodnou a jemnou chutí pravé alpské čokolády a porcí celých lískových oříšků, sušenek Oreo, karamelu, rozinek – podle toho, po které příchuti právě sáhnete. Výsledkem je vždy ta pravá a jedinečná chvilka pro sebe. A jak vypadá ta vaše?

 

Oslavte Mezinárodní den čokolády

Ano, i čokoláda má svůj svátek. Už od roku 2000 se 13. září připomíná jako Mezinárodní den čokolády. A jak ho nejlépe oslavit? Pochopitelně - tabulkou nějaké jemné pochoutky z mléka a kakaa, kterou když ochutnáte, uděláte „Mmmmm“. Milka MMMAX nabízí čokoládu z alpského mléka s celými lískovými ořechy v karamelu, vrstvu sušenek Oreo a řadu dalších ingrediencí, ze kterých si každý vybere. Ochutnejte!

 

Vyhrajte 6000 Kč každý den

Odměnit se čokoládou je správná věc. Odměna od Milky může být ještě daleko větší. Nascanujte účtenku za nákup jakéhokoli produktu Milka a zapojte se do soutěže na stránkách www.promo.milka.com. Vyhrajte 6000 Kč a užijte si svoji odměnu na MMMAX!‘

 

Produktový tip:

Milka MMMAX Toffee-Wholenut 300 g

Vychutnejte si sladkou odměnu. Zasloužíte si ji! Lahodná Milka MMMAX – to je tabulka jemné čokolády v kombinaci s bohatou vrstvou celých lískových oříšků a s podmanivou vůní pravého karamelu. ‚Mmmm…‘ Udělejte si chvilku sami pro sebe a nechte se unést báječnou chutí luxusní čokolády vyráběné z  chutných ingrediencí: z kakaa a alpského mléka. Ochutnejte jakoukoli jinou příchuť čokolády Milka a vyhrajte 6000 Kč každý den! Více informací na www.promo.milka.com .Milka MMMAX Oreo 300 g

Milujete čokoládu Milka a také nemůžete odolat světoznámým sušenkám Oreo? Tak si zkuste představit, co s Vašimi chuťovými buňkami udělá jejich kombinace! Vrstvu křupavých sušenek Oreo jsme zalili do čokolády z pravého kakaa a alpského mléka. Výsledek? Mmmmm…‘ Milka MMMAX Oreo – velká tabulka sladkého potěšení! Takového, které si vychutnáte s rodinou, s přáteli či třeba někde v klidu sami se sebou. Odměňte se za práci, za zvládnutý úkol nebo prostě jen‘ za pěkný okamžik. A při troše štěstí může být odměna ještě větší: nascanujte účtenku a vyhrajte s Milkou 6000 Kč! Více informací na www.promo.milka.com.

 

 

 

O společnosti Mondelēz International
Společnost Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ) umožňuje lidem „snackovat“ správným způsobem ve více než 150 zemích po celém světě. S čistými výnosy ve výši přibližně 31 miliard USD v roce 2022 utváří MDLZ budoucnost snackingu s ikonickými globálními a regionálními značkami, jako jsou sušenky Oreo, belVita, TUC a LU; čokoláda Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone. Společnost Mondelēz International je součástí indexů Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Více informací najdete na www.mondelezinternational.com nebo sledujte společnost na Twitteru na adrese www.twitter.com/MDLZ.

O Mondelēz International v ČR a SR
Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. jsou součástí společnosti Mondelēz International. Mezi produkty, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia, sušenky BeBe Dobré ráno, jemné pečivo Brumík, oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky Kolonáda, Miňonky a Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. Ve čtyřech výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává 2 900 lidí a prodává 500 výrobků pod 17 značkami.

 

 

 Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte čokoládu Milka MMMAX!

 

 

 Výherci: J. Nová, M. Kadavý