Krásná i po létě

Krásná i po létě

SPA & Wellness Aquapalace Praha


 

Během léta byla naše pokožka namáhána sluncem, výkyvy vlhkosti a teplot, a i díky tomu se mohou projevit více pocity suchosti, celkové dehydratace kůže a vznik vrásek. Pokud chcete předcházet těmto jevům či je eliminovat, dopřejte si v krásném prostředí Spa & Wellness Aquapalace Praha v Čestlicích luxusní hyaluronového ošetření s mořskou péčí Thalgo Hyalu-Procollagene.

Díky této proceduře zajistíte své pleti korekci vrásek, zároveň ji hydratujete a obnovíte její kontury. Navíc Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů s jemnou mořskou vůní, která obsahuje tři typy kyseliny hyaluronové a díky tomu se o vaši pleť profesionálně postará. Obsaženy mořský prokolagen pak zmenšuje viditelné známky stárnutí pleti a zanechává pleť hladší, sametově jemnou a zdravě vypadající.

Přijďte zažít dlouhotrvající pocit komfortu a luxusu do jedinečného prostředí Spa & Wellness, které se nachází v 1. patře Aquapalace Praha v Čestlicích a nabízí širokou nabídku služeb nejen v oblasti masáží a kosmetiky, ale i špičkovou péči a služby v oblasti manikúry, pedikúry a dalších tělových procedur a rituálů.

Jako dárek od nás během září dostanete zdarma ošetření přístrojem SQOOM. Tento inovativní přístroj díky vibrující hlavici dokáže účinněji transportovat cenné aktivní látky používané kosmetiky, která se díky masáži dostává do pokožky ve větším množství, a tedy s intenzivnějšími účinky, než když nanášíme přípravky např. vlastními prsty. Přístroj SQOOM současně pleť více prokrvuje, dochází proto k podpoře rozvoj syntézy kolagenu, aktivaci regenerace buněk, a tedy celkovému procesu omlazení pleti.

Buďte i po létě krásná a s dokonalou pletí díky naší péči o vás ve Spa & Wellness Aquapalace Praha.

Více informací a možnost objednání ZDE nebo přímo na recepci Spa & Wellness Aquapalace Praha, recepcespa@aquapalace.cz, telefon +420 271 104 131