Unikátní péče laděná na míru vašim vlasům

Unikátní péče laděná na míru vašim vlasům


Vlasy jakožto koruna naší hlavy si zaslouží obdobnou péči jako pleť. Také pokožka hlavy je totiž u každého jiná a má svá specifika, která bychom měli brát v potaz při výběru vlasové kosmetiky. Revoluční hybridní
a dokonale přizpůsobitelná péče Duologi od Oriflame představuje ideální základ pro zdravé a krásné vlasy. Pečující rituál si každý nakombinuje přesně na míru svým vlasům.

Možná si říkáte, že vlasy stačí umýt a je hotovo, ovšem to je omyl. Zdravé a silné vlasy začínají již u pokožky hlavy, která pro svou unikátnost vyžaduje zvláštní přístup. Podobně jako naše pleť potřebuje nejprve vyčistit od nečistot, hydratovat a následně ošetřit a dodat výživu. Řada Duologi pracuje právě s těmito poznatky a obsahuje tak přísady péče o pleť. Připravte se na revoluci v péči o vlasy, jejich proměnu zaznamenáte již po prvním použití.

Čistění je základ u pleti i vlasů

Řada hybridní péče o vlasovou pokožku Duologi nabízí obdobně jako nejnovější pleťová řada NovAge+ možnost poskládání vlastního rituálu na míru vašim potřebám. Produkty ve 4 krocích působí přímo na vlasová vlákna, posilují je a chrání při současném zachování optimálního prostředí vlasové pokožky. Základem každého pečujícího rituálu je hloubkové čištění pokožky, které ji zbaví veškerých nánosů a nečistot. Oriflame vytvořil pro tyto účely čisticí peeling s dvojím účinkem. Kromě čištění opravdu do hloubky pomáhá rovněž v boji proti lupům díky přítomnosti kyseliny salicylové. U 100 % účastníků klinické studii byla prokázána redukce tvorby lupů.

Není šampon jako šampon

Následně přistupujeme k umytí vlasů šamponem. Ovšem zde přichází první krok individualizace péče, kterým je výběr šamponu nejlépe vyhovujícímu potřebám vašich vlasů. Jen tak jim poskytnete správnou péči již při mytí. Řada Duologi obsahuje intenzivně regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy. Jeho složení s proteiny keratinu a ovesnými lipidy hydratuje a posiluje vlasy již od kořínků pro zlepšení jejich kvality a snížení lámavosti. Další možností je čisticí šampon proti lupům viditelně redukující výskyt lupů tím, že detoxikuje
a osvěžuje vlasovou pokožku. Díky komplexu Dandzi obnovuje rovnováhu jejího mikrobiomu. Do třetice poskytuje nová řada řešení pro řídnoucí vlasy, a to díky šamponu proti vypadávání vlasů, který řídnutí redukuje již za
8 týdnů. Revitalizační šampon s obsahem vitaminu B3, provitaminem B5 a rýžovými peptidy vlasy posiluje a navrací jim objem, osvěžuje pokožku hlavy, které dodává energii.

Každý typ vlasů vyžaduje jiný přístup

Předposledním krokem ke krásným a zdravým vlasům je použití kondicionéru. Obdobně jako každému typu pleti vyhovuje jiný krém, stejně přistupujeme také k vlasům a pokožce hlavy. Řídké či jemné vlasy ocení spíše lehký krémový kondicionér, jehož složení nezatěžuje. Naopak, obsažené složky jako hedvábný protein a vitamin B3 vyživují, chrání a opravují vlasová vlákna. Výsledkem jsou hedvábné vlasy s objemem. Oproti tomu středně hustým až hustým vlasům je lepší dopřát hutný krémový kondicionér, který je vyživí do hloubky díky přítomnosti keratinového proteinu a mangového másla. Vlasy se pak méně krepatí a lámou, jsou jemné a netřepí se.  

Ochranný kabátek pro vaše kadeře

Jakmile máme hlavu dokonale umytou a pokožku hydratovanou, přichází na řadu péče v podobě tonika či víceúčelového krému. Lokální tonikum proti vypadávání vlasů představuje řešení pro oslabené a řídnoucí vlasy. Obsahuje rýžové peptidy, pro-vitamin B5 a nikotinamid, což zajišťuje zdravou strukturu vlasů a jeho aplikace podporuje růst vlasů od kořínků a výrazně redukuje jejich vypadávání, vlasy jsou pak silnější, hustší
a kvalitnější. Víceúčelový krém v podobě zdokonalujícího CC spreje na vlasy 10v1 se hodí pro každodenní ošetření všech typů vlasů. Jedná se o vyživující kúru, jež vlasy posiluje a regeneruje, ty jsou ve výsledku hedvábně jemné, lesklé, snadno se rozčesávají, mají objem a získají ochranu proti žáru.

Celý rituál péče o vlasy ještě podpoří využití pomůcky na masáž vlasové pokožky, kterou lze použít v každém ze 4 kroků, ale třeba i zvlášť na suché vlasy. Jejím použitím podpoříte krevní oběh, odstraníte nečistoty a zmírníte napětí. Za zmínku rovněž stojí i balení jednotlivých produktů, kdy bylo využito recyklovaného plastu. Proměňte svou kštici díky cílenému řešení šetrnému k životnímu prostředí a zažijte opravdovou revoluci v péči o vlasy.

 

Pojďte si s námi zasoutěžit o tři balíčky s produkty Duologi od Oriflame.

Balíček obsahuje:
Čisticí peeling proti lupům DUOLOGI
Čisticí šampon proti lupům DUOLOGI
Lehký krémový kondicionér DUOLOGI

 

 

 

 

 

 

Výherci: I. Tučková, M. Šatrová