Limitovaná edice Lesní ovoce

Limitovaná edice Lesní ovoce


Nová limitovaná edice od české značky Manufaktura je tu! Tentokrát inspirovaná tajemstvím lesa a lahodnými lesními plody, které jsme jako děti o prázdninách sbírali. Přivoňte a zjistěte, jak nádhernou vůni dohromady tvoří čerstvě nasbírané lesní jahody, osvěžující ostružiny a sladké maliny.

Limitovaná edice LESNÍ OVOCE se stane dokonalou podzimní péčí i perfektním vánočním dárkem.

Voňavá radost a péče z přírody

Seznamte se s novou podzimně-zimní limitovanou edicí LESNÍ OVOCE a prodlužte si léto i během chladných měsíců. Proč právě lesní ovoce? Protože Manufaktura miluje příběhy, tradice, inspiraci lokální přírodou a kosmetické ingredience, které nabízí skvělé benefity pro pleť a pokožku. Čerstvé voňavé zázračné lesy také ukrývají mnoho pokladů – například rozmanité červené ovoce. Lesní ovoce je naší lokální „superfood“ potravinou,  v obsahu tělu prospěšných látek se může směle rovnat s exotickými trendovými zázraky (goji, acai, chia a další…).

Kouzlo lesních plodů pro krásu

Výtažek z lesního ovoce (z malin, jahod a ostružin) má díky obsahu cenných ovocných (AHA) kyselin, flavonoidů, sacharidů a vitamínu C hydratační a antioxidační účinek na pleť a pokožku a podporuje regeneraci. V pečlivě vyladěných, vysoce přírodních recepturách limitované kolekce LESNÍ OVOCE je navíc kombinován s přírodními oleji, ovesným beta-glukanem, panthenolem, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami pro krásnou pleť a pokožku.

Jak voní kolekce LESNÍ OVOCE?

Jako léto a sbírání ovoce v kouzelném lese…  Svěží jiskřivá provokativní vůně v sobě mísí sladké lesní jahody, příjemně trpké ostružiny a šťavnaté maliny, doprovázené svěžími zelenými akordy. Přivoňte si a zamilujte se do ní i vy. Dokonale provoní vaši pokožku i celou koupelnu a maximálně zpříjemní každodenní péči a relaxaci.

Co kolekce LESNÍ OVOCE nabízí?

Radost pro celou rodinu!

Kosmetika:

Doplňky:

  • Limitovanou edici tradičně doplňuje oblíbený Poctivý sirup pro přípravu domácích limonád a lahodných teplých nápojů, cena: 179 Kč
  • Přírodní vonná svíčka pro chvíle pohody, cena: 299 Kč

Všechny produkty se opět pyšní krásným designem s originálními autorskými kresbami od české výtvarnice Diany Delevové. Díky nim se stanou ozdobou každé koupelny, perfektním dárkem pro vaše blízké a hitem letošních Vánoc.

 

Sledujte pozorně náš web i sociální sítě. Již brzo se můžete těšit na soutěž o produkty z této řady!