Soutěž o balíček produktů Yves Rocher na podporu růstu vlasů

Soutěž o balíček produktů Yves Rocher na podporu růstu vlasů


Je to tady. Opět tu po roce máme podzim a s ním i období, kdy se při každém česání zhrozíme, kolik vlasů zase zůstalo na kartáči. Zní vám to povědomě? Za podzimním zvýšeným padáním vlasů stojí hned několik příčin. Vypadávání vlasů může být způsobeno přirozenou obnovou vlasů, kdy jsou jemné letní vlásky nahrazovány pevnějšími vlasy, které budou odolnější v zimním počasí. Příčinou může být ale i zvýšený stres, který se při přechodu z pohodových letních dní objevuje. Co s tím?

Naprostým základem vlasové péče je bezpochyby dvojice – šampon a kondicionér. Pokud vás nyní trápí vypadávání vlasů, vsaďte na vlčí bob, ženšen a agáve. Tyto látky rostlinného původu jsou obsaženy v šamponu a kondicionéru od značky Yves Rocher, konkrétně v řadě na podporu růstu vlasů. Výtažky z těchto rostlin stimulují pokožku hlavy a zpomalují padání vlasů. Svým vlasům tak pomůžete při každém mytí!

U šamponu a kondicionéru však starost o vlasy nekončí. Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů vám v této sezóně přijde jistě vhod. Kúra obsahuje výtažky z vlčího bobu, ženšenu a agáve a tyto látky rostlinného původu umožňují růst nových vlasů, zpomalují jejich vypadávání a podporují hustotu.

Velmi jednoduchý krok, kterým můžete proti padání vlasů bojovat je i jejich správné česání. Možná jste to už zaznamenali, ale klasické česání od kořínků po konečky není pro naše vlasy ideální. Nejčastěji totiž máme zacuchané právě konečky a ve chvíli, kdy se horlivě snažíme uzlíky rozčesat, dochází k lámání vlasových vláken, či dokonce k jejich úplnému vypadávání. Vlasy si proto vždy začínejte česat od konečků a postupně se propracovávejte až ke kořínkům.Vyhrajte balíček produktů na podporu růstu vlasů! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

 

 

 

 

 

 

Výherci: V. Prošíčková, D. Zemánková, L. Hofrová