Zažijte ještě více adrenalinu v Aquapalace Praha!

Zažijte ještě více adrenalinu v Aquapalace Praha!


A je to tady! Oblíbená Divoká řeka v Aquapalace Praha, která je zároveň nejdelším tobogánem v České republice, bude po zimním odpočinku znovu spuštěna a nabídne tak všem návštěvníkům opět pořádnou porci adrenalinu a zábavy. Vyrazte do největšího aquaparku v České republice a užijte si společně se svými dětmi nezapomenutelnou jízdu!

Už se těšíte, jak vyrazíte znovu do peřejí a proudu koryta naší řeky? A navíc na nejdelší tobogán v České republice? My také, proto bude již od 24.4. otevřena naše venkovní zóna. Díky tomu si můžete ve Vodním světě Aquapalace Praha v Čestlicích kromě mořského vlnobití, virtuální reality a mnoha dalších atrakcí opět užít i oblíbenou Divokou řeku a nejdelší tobogán v ČR.

Vnitřní tobogán Canyon a na něj navazující venkovní Divoká řeka zabezpečí společně čtvrt kilometrovou adrenalinovou zábavu pro všechny návštěvníky. Divoká jízda korytem řeky s nejméně 10 zákrutami, s různě silnými peřejemi, zpětnými proudy a s rozdílným sklonem dráhy promění pobyt v naší venkovní zóně v bláznivé vodní dobrodružství. Můžete se tak těšit na jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat!

Více informací a otvírací doby všech atrakcí najdete na www.aquapalace.cz.