Hvězdný look podle Dermacol: Oslňte jako Iva Kubelková

Hvězdný look podle Dermacol: Oslňte jako Iva Kubelková


Těšíte se už na další sérii oblíbené taneční soutěže? Tentokrát o přízeň diváků a vysoké hodnocení odborné poroty zabojuje
i dlouholetá ambasadorka české kosmetické značky Dermacol, moderátorka Iva Kubelková. S tím, jak zatancovat hvězdnou rumbu vám sice neporadíme, ale zato víme, jak se hvězdy (nejen) tanečních show líčí. S našimi tipy to i vy zvládnete s grácií.

 

Pleť

Za dokonalým tanečním výkonem se skrývají hodiny tréninku, za dokonalou pletí zase pravidelná péče. Každodenní beauty rutina však na rozdíl od dřiny v telocvičně patří k příjemnějším aktivitám. Iva nedá dopustit na péči s extraktem z kaviáru, která zpevňuje kontury pleti a dodáva jí pružnost. Denní krém je ideální volbou i před líčením a v kombinaci s omlazující podkladovou bází s částečkami zlata krásně vyhladí i rozjasní pleť a připraví ji na nanesení make-upu. S takovým základem potom protancujete celou noc jako hvězda.

Denní krém Caviar Energy, Dermacol – 349 Kč/50 ml
Omlazující podkladová báze Gold, Dermacol – 299 Kč/ 20 ml

Omlazující extrakt z kaviáru Iva dopřeje pleti i v make-upu, který svými účinky skvěle doplňuje pleťovou péči. Je dlouhotrvající a pleť krásně vyhladí i bez toho, aby zanechal pocit masky či dokonce vysušení. Součástí balení je i krémový korektor, který na jemnou pleť očního okolí působí jako balzám.

Dlouhotrvající make-up s korektorem Caviar long-stay, Dermacol – 499 Kč/30 ml

Světla kamer a večerní osvětlení dovedou být k pleti neúprosné. Pokud chcete, aby vaše tvář měla dokonalé kontury a nepůsobila mdle, sáhněte jako Iva po práškovém bronzeru, tvářence a rozjasňovači. Dosáhnete tak velmi přirozeného a rozjasněného looku. Při líčení vždy začněte jemnými tahy štětcem, intenzitu kontur potom zvyšujte podle potřeby postupným vrstvením. Kombinaci všech zmíněných produktů najdete v elegantní třpytivé paletce se zrcátkem. Tento hvězdný kousek si určitě přibalte i do kabelky.

Rozjasňující paletka, Dermacol – 499 Kč/ 2 rozjasňovače, bronzer a tvářenka

 

Oči

Dramatické tango ani vášnivá latina se neobejdou bez uhrančivého pohledu. Ten vytvoříte celkem jednoduše, kombinací dvou kontrastních odstínů. Tmavší aplikujte na celé pohyblivé víčko a blendovacím štětcem ho rozpracujte do ztracena. Vytáhněte ho až směrem k obočí, čímž opticky zvětšíte oko. Na závěr zvýrazněte vnitřní koutek oka světlejším perleťovým stínem, tím líčení zjemníte a oko získá zářivou jiskru. Naším tipem je kombinace burgundy a zlaté, co říkáte?

Mono oční stíny, Dermacol – 149 Kč

Hvězdné líčení bez dokonalé černé linky?  Za to by vám porota určitě strhla body za techniku. Správná linka přitom vyžaduje jen trochu cviku a správný produkt. Ideální je oční linka v peru s tenkým hrotem. Velmi záleží na tvaru vašeho oka, proto doporučujeme vyzkoušet víc variant a zjistit, jaká linka sluší vašemu oku nejvíc. Pokud už linky máte „v ruce“, namalujte je souvisle od vnitřního koutku oka až po vnější. Stejného efektu však docílíte i v případě, že začnete od středu oka. Pokud si netroufáte na klasickou černou, můžete použít na vytvoření linky i oční stín v tužce.

Precise – oční linka v peru, Dermacol – 129 Kč/1ml
Longlasting – oční stín a tužka 2v1 – 179 Kč/1,6g

Umělecký dojem  z líčení zvýrazní dokonalý vějíř hustých řas.  Abyste vytvořili objem, prodloužení a zároveň i oddělení řas,  zvolte řasenku s hybridním aplikátorem. Díky kombinaci vláken a hřebínku na opačné straně bude výsledek doslova dramatický.

Řasenka Infinity, Dermacol – 299 Kč/6 ml

 

Rty

Rty jsou nejvýraznějším prvkem tváře, o to důležitější je v rámci slavnostního make-upu jejich dokonalé nalíčení. Jednoznačnou volbou na hvězdné večery je pro Ivu dlouhotrvající dvoufázová barva na rty 16H Lip Colour, která odolá jídlu, nápojům i polibkům. A nerozmaže se ani po náročném tanečním výkonu.  Odstín rtěnky zvolte tak, aby barevně ladil s líčením očí. Pokud jsou oči  velmi výrazné, sázkou na jistotu jsou nude odstíny. Pokud však chcete zanechat dojem femme fatale, klidně sáhněte po výraznějším odstínu. My jsme zlatou a burgundy na víčkách zkombinovali s fuchsiově růžovou na rtech. Protože při tvorbě hvězdného looku se správnou  kombinací barev můžete s klidným srdcem uplatnit výjimku, že více je více!

16H Lip Colour, dlouhotrvající dvoufázová barva na rty a lesk  2v1, Dermacol – 249 Kč/ 4ml + 4ml, odstín 18

 

Hvězdné líčení podle Ivy Kubelkové

Líčení na speciální příležitosti je pro Ivu Kubelkovou téměř každodenní rutinou. Jako moderátorka, zpěvačka, modelka a aktuálně i hvězdná tanečnice, o něj opravdu nemá nouzi. Co je pro ni důležité a na čem si zvlášť potrpí? „Líčení už vnímám jako „nadstavbu“ pleťové péče. Proto mám ráda produkty s obsahem různých pečujících látek -  jako například extraktu z kaviáru, který mám v pleťovém krému
i v make-upu,“
říká Iva Kubelková, která je už téměř dvě desítky let tváří české značky Dermacol. Druhým důležitým kritériem při výběru produktů pro líčení je pro ni jejich výdrž. „Přestože během přímého přenosu zatančím jen jedno, maximálně dvě taneční čísla, moje líčení musí vydržet  na svém místě několik hodin. Tance jsou fyzicky velmi náročné, nemluvě o tom, že jsem neustále pod drobnohledem světel a kamer. Nemám ráda nánosy líčidel, proto mi velmi vyhovuje textura dlouhotrvajících make-upů, korektorů a rtěnek od Dermacol. Je vidět, že tato kosmetika má svoje kořeny ve filmových ateliérech a přitom plně respektuje potřeby pleti. Nedám dopustit ani na dlouhotrvající rtěnku 16H. Tento bestseller totiž dokazuje, že mezi nádhernými barvami, výdrží a dobrým pocitem už nemusíte dělat kompromisy.“ 

 

 

 

zdroj: www.dermacol.cz