Jak jednoduše na podzimní změnu? Vyzkoušejte ofinu!

Jak jednoduše na podzimní změnu? Vyzkoušejte ofinu!


Toužíte po změně vzhledu? S tím vám dokonale pomůže ofina, a to i bez většího stříhání a dalších zásahů.  Tvar ofiny dokáže proměnit nejen vzhled celého účesu, ale také pomoct s tvarováním obličeje. Pomůže i se zakrytím případných nedostatků, jakými jsou třeba vysoké čelo, vrásky nebo akné.

 

Ofina podle tvaru obličeje

Odborníci ze salónu Klier pro vás mají několik tipů, jak vybrat ideální tvar ofinky. Vždy je ale stejně nejdůležitější, v jaké se budete nejlíp cítit sama.

  • Máte-li oválný obličej, máte veliké štěstí. Pro tento tvar obličeje se totiž hodí jakýkoliv střih ofiny. Nebojte se zkoušet. I kdybyste se například v rovné ofince necítila dobře, za pár týdnů doroste do delší patky a vy můžete zkoušet dál.
  • Majitelky hranatého obličeje budou ofině vděčné za zjemnění rysů, s tím skvěle pomůže vzdušná patka.
    I pěšinka by se měla volit na vámi preferovanou stranu. Naopak se vyhněte rovně střižené ofině.
  • Kulatému obličeji bude slušet ofina sestříhaná postupně podél tváří, včetně delší vzdušné patky. Tento střih obličej opticky zúží. Tupě střižená ofina by obličej naopak více zakulatila.
  • Ideálním typem pro delší ofinu je srdcovitý obličej, který je širší v oblasti čela a užší u brady. Ofina by měla být vzdušnější, prostříhaná, ne příliš tupě střižená.

                                 

Péče o ofinu

O ofinu je většinou třeba více pečovat. Po umytí jí dát tvar vyfoukáním přes kulatý kartáč, look pak zfinalizovat přežehlením. Důležitá je i následná péče a fixace účesu s pomocí stylingových přípravků. Dobré tipy jsou např. pěnové tužidlo na vlasy Tecni.Art Volume Lift a lak na vlasy Infinium Pure Strong. Oboje od L‘Oréal Professionnel.

Ofinu je nutné i pravidelně zastřihávat, často totiž velmi rychle „přeroste“ svůj tvar. Na to jsou salóny Klier naprosto ideální. Ofinku si můžete zajít zastřihnout kdykoli, do Klieru totiž není třeba se vůbec objednávat!

 

Tipy od kadeřnice z Klieru

  • Pokud není ráno účes úplně svěží, stačí umýt a vyfoukat pouze ofinu a zbytek vlasů stáhnout do drdolu nebo splést do copu. Tato úprava dodá skvělý pocit a účes tak získá o den delší životnost.
  • Skvělým pomocníkem pro účesy s ofinou je suchý šampon. I ten přidá den bez mytí a účes bude stále svěží. Tip na kvalitní suchý šampon je Art Morning After Dust od L‘Oréal Professionnel.

 

Vouchery a vánoční balíčky Klier

Protože se blíží Vánoce, můžete své dárky jednoduše obstarat právě v Klieru. Vybírat můžete z dárkových voucherů v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč a výhodných balíčků vlasové kosmetiky. Připraveny jsou již také speciální vánoční balíčky, které zakoupíte již nyní na salónech Klier.

Salóny Klier jsou otevřené 7 dní v týdnu a najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.