Soutěžte s námi o balíček káv HELL ICE COFEE

Soutěžte s námi o balíček káv HELL ICE COFEE


Ledová káva HELL ICE COFFEE je vyrobená z pravých kávových extraktů a společně s kapkou mléka vytváří ideální kombinaci, kterou si jistě zamilujete. Ochutnejte ověřené klasické příchutě jako je Latte, Double Espresso a Cappuccino, či jednu z originálních příchutí. Kávy neobsahují žádné konzervanty a jsou baleny v recyklovatelných plechovkách.

Soutěžte s námi a vyhrajte 1 z 3 balíčků HELL ICE COFFEE od HELL ENERGY, výrobce kvalitních kávových nápojů! Která příchuť vás osloví nejvíce?

K dostání v obchodech Tesco a Kaufland. Více na www.hellenergy.com/cz-vyrobky/#hellicecoffee.

 

 

Firma Hell ENERGY vznikla v Maďarsku v roce 2006, krátce po svém vzniku se stala jednou z nejúspěšnějších značek na trhu energetických nápojů a ledových káv. Energetické drinky HELL ENERGY a ledové kávy HELL ICE COFFEE jsou dostupné ve více než 60 zemích na celém světě. Úspěch nápojů HELL spočívá v jejich vynikající kvalitě, přívětivé ceně, široké dostupnosti a vynikající chuti. Společnost je rovněž vlastníkem ultramoderní továrny na hliníkové nápojové plechovky, proto všechny své výrobky HELL ENERGY dodává v ekologických obalech
z recyklovaného hliníku.

 

 

 

 

 

Výherci: A. Moučková, H. Nová