Podzimní dobrodružství z pohodlí domova

Podzimní dobrodružství z pohodlí domova

Vyhrajte zábavnou šifrovací hru od české značky Dino a vžijte se do napínavého příběhu plného záludných rébusů


Hrady a zámky už mají po hlavní sezóně, a tak je nejvyšší čas objevovat jejich tajemnější stránky. S napínavou hrou Šifry hradu Zvíkova se z tepla a bezpečí obýváku pustíte do řešení zapeklitých úkolů a odhalování záhad. Hru, jejíž originální koncept potěší milovníky deskovek i únikovek, máme připravenou pro tři výherce této soutěže.

Pokles hladiny Orlíku způsobil, že jeden z původně zatopených domů vydal sto let starou schránku s tajemným obsahem. Zvěsti o tom, že by mohla vést k nalezení ztracených korunovačních klenotů, nenechávají chladnou historičku a záhadoložku Julii. Chce se vydat odhalit tajemství hradu Zvíkova a vy máte možnost se k ní přidat.

Příběhem i celou hrou Šifry hradu Zvíkova vás provede přehledný a snadno ovladatelný online systém s vypravěčem, který vás vtáhne do děje. Od něj získáváte úkoly i případné nápovědy. Při samotném řešení pak pracujete s atraktivním a precizně připraveným herním materiálem, který je součástí balení. Na vývoji Šifer spolupracoval zkušený tým společnosti Cryptomania, tuzemské špičky v oblasti zážitkových šifrovacích her.
O finální podobu se postarala značka Dino, která má v oblasti deskových her již třicetiletou tradici.

Výsledkem je strhující kooperativní hra, v níž vás čeká devět šifrovacích úkolů, které prověří váš postřeh, logiku, kreativitu, pečlivost i schopnost týmové spolupráce. Hlavně vám však umožní strávit příjemný čas s rodinou či přáteli. Určena je pro jednoho až šest hráčů od deseti let. Rozluštit Šifry hradu Zvíkova vám zabere přibližně dvě hodiny. V případě potřeby lze hru bez problémů rozložit i do několika dnů. Online systém totiž zachovává postup hráčů, a tak můžete po přestávce jednoduše pokračovat tam, kde jste skončili. Více informací najdete na www.mojedino.cz.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže o Šifry hradu Zvíkova, zodpovězte soutěžní otázku.

 

 

 

 

 

 Výherci: R. Vondrová, I. Zlínková