Je čas radovat se jak malí. Sýrovka je tady!

Je čas radovat se jak malí. Sýrovka je tady!


Milovníci sýra, zpozorněte! Jedna z nejoblíbenějších sezónních nabídek se po roce opět vrátila do českých restaurací McDonald's. Pro všechny nedočkavé zákazníky nastala sýrová sezóna a na legendárních sýrových výrobcích si nyní mohou pochutnat od 26. října.

Je sýrová sezóna vaším favoritem v restauracích McDonald's? Nejste sami. Ať už jste jejími věrnými fanoušky, nebo jste na její kouzlo narazili teprve nedávno, sýrovou sezónu si prostě nesmíte nechat ujít. „Je to skutečný fenomén mezi naší sezónní nabídkou. O jejím úspěchu a oblibě mezi zákazníky svědčí reakce zákazníků i fakt, že nekompromisně ovládla žebříček oblíbenosti sezónních jídel,“ říká Lucia Poláčeková, PR manažerka McDonald's v ČR/SR.

„Již vloni jsme se lidí ptali, jak by popsali svůj pocit, když si dají sýrovku a defaco z toho vznikl základní emoční benefit této limitky – dát si sýrovku je jako se nechat dobrovolně roztéct v chvilce bezstarostného štěstí, který jsme použili i pro nový koncept "Je čas těšit se jako malí". A právě letošní kampaň (TVC, digital, online …) ztvárňuje dospělé hrající si v balónkovém bazénu a radující se jako děti. A to není vše, před Vánocemi dáme nejen našim věrným fanouškům zažít opravdovou bezstarostnou radost, kdy budou moct nechat hodit denní starosti za hlavu a vyřádit se, jako když byli malí. Tak sledujte naše sociální media a brzy se dozvíte víc,“ říká Martin Troup, marketingový ředitel společnosti McDonald's.

 

Klasika chybět nebude

I letos budou v nabídce každoroční stálice jako Swiss King, "královský" Cheese King, Cheese King s grilovaným Hermelínem, Smažák-Burger se smaženým sýrem, Hermelíny s oblíbenou brusinkovou omáčkou nebo Swiss King Bagel ze snídaňového menu.

Sýrovou sezónu si můžete naplno užít až do poloviny ledna 2024, takže času sice dost, ale proč si nedopřát trocha radosti hned.