Vánoční čas: Světýlka a dekorace

Vánoční čas: Světýlka a dekorace


 

Slyšíte už zvonit zvonečky? Tradičně zvoníme s předstihem na počest příchodu vánočního období, abyste si v klidu našli a vybrali vše, co budete letos pro svoje svátky potřebovat. Svátečně vyzdobený a osvětlený domov vždy napomůže útulné a pohodové atmosféře, a proto jsme pro vás připravili kolekci plnou nové inspirace. Kolekci s názvem „Vánoční čas“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 6. listopadu 2023, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 31. října.

 
Interiérová světelná výzdoba

Dekorační věnec s LED
Věnec s 30 mikro LED vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače. Průměr věnce je 30 cm a má praktické poutko na zavěšení. Předběžná cena 999 Kč.

Dřevěná hvězda s LED
Hvězda s pevně integrovanou imitací filamentové žárovky, vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače. Průměr hvězdy je 33 cm, hloubka 5 cm. Předběžná cena 1.190 Kč.

Svíčky z pravého vosku

Svíčky z pravého vosku krásně voní a jejich plamínek LED s efektem plápolání vydává příjemné teplé bílé světlo. Naše svíčky jsou s funkcí časovače a jsou na baterie, které jsou součástí balení.

Svíčka s okrasnými vlysy v podobě stromečků - je vysoká 15 cm s průměrem 10 cm. Předběžná cena 399 Kč.

Svíčka v podobě jedlové šišky, 2 ks - výška každé šišky je 11 cm a průměr 9 cm. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

Sada svíček, 2 ks - průměr každé svíčky je 7,5 cm. V nabídce jsou v bílé, tmavě zelené a červené barvě. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

Svíčky s akumulátorem
Svíčky jsou z pravého vosku a plamínek LED s efektem plápolání. Akumulátor na čtyři svíčky je s funkcí časovače. Výška každé svíčky je 12 cm a průměr 6 cm. Předběžná cena za sadu 799 Kč. V nabídce jsou s akumulátorem i čajové svíčky v sadě 6 ks.

Obrázky do okna, 2 ks
Svítící vánoční motivy na okno. Každý obrázek má 5 mikro LED vydávající teplé bílé světlo. Mají funkci časovače a jejich provoz je na baterie, které jsou součástí balení. Obrázky na okno dobře přilnou díky silikonovému gelu. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

Světelná koule s LED
Koule s 20 mikro LED vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače s provozem na baterie. Průměr koule je 10 cm. Předběžná cena 399 Kč.

Dekorativní figurka „Los“
Paroží figurky má 14 LED, které vydávají teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače s provozem na baterie. Rozměry figurky jsou 10 x 21 x 2,5 cm. Předběžná cena 249 Kč.

 

Venkovní světelná výzdoba

Hvězda s LED
Hvězda se světelným mikro řetězem vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače a je vhodná do interiéru i exteriéru. V nabídce je malá hvězda o průměru 30 cm se 40 pevně zabudovanými LED za předběžnou cenu 599 Kč a velká hvězda o průměru 50 cm s 60 pevně zabudovanými LED za předběžnou cenu 649 Kč.

Bodec do země s LED, 2 ks
Každý bodec má 6 LED světýlek s krytem ve tvaru hvězdičky. Vydávají teplé bílé světlo, jsou s funkcí časovače a provozem na baterie. Hvězdičky jsou na drátkách, které lze libovolně tvarovat. Výška každého bodce je 43 cm. Dekorace je vhodná do interiéru i exteriéru. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Jedlička s LED
Jedličku lze úsporně složit. Vydává teplé bílé světlo. Je s funkcí časovače a provoz je na baterie. V nabídce je malá jedlička s 90 LED o výšce 45 cm a průměru 40 cm za předběžnou cenu 1.290 Kč a velká jedlička se 150 LED o výšce 90 cm a průměru 80 cm za předběžná cena 2.490 Kč.

 

 

Více na www.tchibo.cz.