Krása zvenku i zevnitř

Krása zvenku i zevnitř


Není pochyb o tom, že každá žena chce vlastnit zářivou a zdravou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty. A i když existuje mnoho estetických ošetření a produktů od krémů až po různé oleje, které nám mohou pomoci tohoto vzhledu dosáhnout, důležité je také to, co do svého těla vkládáme. Pečovat bychom totiž o sebe měli nejen zvenku, ale i zevnitř...


Pleť, vlasy a nehty
Jeden z nejoblíbenějších doplňků vůbec. Kolagen je protein, který se nachází v kůži, vlasech a nehtech. Je zodpovědný za to, že dodává naší pokožce pružnost a pevnost. S věkem však tělo produkuje méně kolagenu, což může vést k vráskám a ochablé kůži. Kolagen Premium od Green idea je navíc doplněn o další unikátní látky (MSM, kyselina hyaluronová, přírodní vitamín C, vitamín B5, zinek, biotin), které potencují působení kolagenu a mají vliv na kvalitu a růst vlasů a nehtů.

Vlastnosti kolagenu:

 • redukuje výskyt vrásek a jemných linek
 • redukuje projevy celulitidy
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • uchovává mladistvou pokožku

Důležitou součástí našeho vzhledu a sebevyjádření jsou i vlasy. Jejich kvalitu a růst může negativně ovlivnit spousta faktorů, například stres, nedostatečná výživa, hormonální nerovnováha, věk. Tobolky Hairbeauty od Green idea jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality. Růst vlasů a nehtů podporuje i ne příliš známá síra MSM neboli methylsulfonylmethan, která je nejlépe vstřebatelnou organickou sloučeninou.

 

Lymfatický systém
Důležitým parametrem pro zdraví člověka a kvalitu života je i optimálně fungující lymfatický systém. O ten se postará unikátní bylinná kompozice Lymfogreen, která podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Tobolky obsahují agresivní plevel pýr plazivý, který je účinným přírodním lékem, zázvor lékařský, kurkumu a další.


Možné příznaky problémů s lymfatickým systémem:

 • Častá a dlouhodobá únava
 • Otoky postižené oblasti
 • Přibírání na váze z důvodu zadržování tekutin v těle
 • Zažívací potíže (v případě problémů s lymfatickým
  systémem v břišní dutině)
 • Častější bolesti hlavy
 • Vyšší riziko vzniku celulitidy na typicky rizikových partiích

Nabídněte svému tělu tu nejlepší péči a vyzkoušejte produkty od Green idea:

Kolagen Premium, 137 g za 598 Kč
Kolagen je protein, který je v lidském těle nejrozšířenější. Je nezbytný pro správné fungování buněk, tkání, svalů, kloubů, kostí, orgánů, cév a pokožky. Právě proto, že se od 35 let tvorba kolagenu v těle začne zpomalovat, mořský kolagen Premium je vhodným doplňkem stravy pro krásu i zdraví.

NOVINKA: Hairbeauty, 60 ks za 498 Kč
Tobolky Hairbeauty jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality.

NOVINKA: Kolagen přírodní tělový balzám, 200 ml za 298 Kč
Tobolky Hairbeauty jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality.

NOVINKA: Kolagen přírodní krém, 50 ml za 398 Kč
Luxusní krém vyvinutý na základě nejnovějších poznatků z oblasti fytofarmacie, dermatologie a kosmetické péče. Doporučujeme používat pravidelně na zralou pleť. Krém je vhodný na denní i večerní ošetření.

NOVINKA: Luxusní dárková sada pro ženy, set za 836 Kč
Luxusní dárková sada, která obsahuje Hairbeauty tobolky, kolagen přírodní krém a kolagen přírodní tělový balzám, potěší i tu nejnáročnější ženu. Doplněk stravy Hairbeauty podpoří růst a kvalitu vlasů. V kosmetickém kufříku se bude vyjímat přírodní prémiová kosmetika s kolagenem pro krásnou, pevnou a hydratovanou pokožku.

NOVINKA: Lymfogreen, 90 ks za 398 Kč
Unikátní bylinná kompozice Lymfogreen podporuje normálně fungující lymfatický systém a optimální vylučování vody z organismu. Použité byliny podporují detoxikaci a celkovou očistu těla a pomáhají na těžké nohy. Podporuje správnou funkci cévní soustavy, přispívá k normálnímu stavu pokožky a posiluje tonus těla a vitalitu.

MSM, 180 g za 148 Kč
MSM neboli methylsulfonylmethan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu, při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu totiž hladina síry v těle klesá. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné.

 

 

Více na greenidea.cz,