Prožijte kouzelné Vánoce v Centru černý Most

Prožijte kouzelné Vánoce v Centru černý Most


Tradiční vánoční program pro celou rodinu v Centru černý Most se o letošním adventu ponese v duchu kouzelné Popelky, která letos v listopadu slaví 50 let od své premiéry. Pohádka si získala srdce diváků napříč generacemi a již půl století přináší to pravé kouzlo Vánoc. Centrum Černý Most jí přichystalo velkolepou oslavu ve formě Lední show na její motivy a výstavu. A kde ještě všude se budete moct v Centru Černý Most s Popelkou potkat?

 

Výstava o Popelce 

Zpříjemněte si předvánoční čas a prožijte nejoblíbenější příběh o Popelce na vlastní kůži díky pohádkové výstavě, která bude k vidění v Centru Černý Most od 18. listopadu každý den od 9:00 do 21:00. Děti si mohou prostřednictvím interaktivní magnetické tabule sestavit a vyzkoušet kostýmy postav z filmu a také dechberoucí šaty Popelky. Na pohádkové cestě potkají povoz s Juráškem, sovu Rozárku a nebude chybět ani Popelčin ztracený střevíček. Výstava plná pohádkové fantazie a prvků z filmu o Popelce bude probíhat do 6. ledna.

 

Lední show 

Celé Vánoce se v Centru Černý Most nesou v duchu Popelky a bude jí patřit i Lední show. Přijďte 18. listopadu v 17:00 před západní vstup, užijte si pohádkovou show v podání předních českých krasobruslařů za doprovodu živého zpěvu. Krásné kostýmy, úžasné bruslařské výkony a písně z pohádky vás zaručeně naladí na nadcházející advent. Třešničkou programu bude rozsvícení vánoční dekorace, které symbolicky zahájí vánoční čas v Centru Černý Most. 

 

Venkovní kluziště 

Od 10. listopadu bude pro všechny návštěvníky otevřeno venkovní kluziště. K dispozici bude pro malé i velké bruslaře půjčovna bruslí a občerstvení. Vstup na kluziště je zdarma, členové věrnostního klubu Centra Černý Most mají s aplikací půjčovné o 50 % levnější. Děti mohou využít také lekcí ledního bruslení s profesionálními trenéry, které probíhají každé úterý od 16:00 do 17:00. Lekci si můžete rezervovat na e-mailu eventy@centrumcernymost.cz

 

Mikuláš 

I do obchodního Centra Černý Most zavítá Mikuláš společně s anděly a čerty. Básničky a písničky si od dětí poslechnou 5. prosince od 15:00 do 18:00. Od 18:30 do 19:30 proběhne bruslení s Mikulášem a jeho pomocníky na ledové ploše. Vstup na kluziště je pro děti v maskách zdarma. 

 

Adventní dílničky

Součástí doprovodného programu budou také sobotní adventní dílničky inspirované pohádkou o Popelce. Budou probíhat na Centrálním náměstí a děti si budou moct v rámci workshopů vyrobit masky, vánoční ozdoby nebo kartičky na dárečky. Po celou dobu workshopů si také budou moct vyzkoušet kostýmy z pohádky nebo si zatančit na zámeckém bále.

 

Živý betlém

Ježíška v jesličkách se zvířátky v živém betlému můžete navštívit od 11. do 17. prosince od 11:00 do 17:00 před západním vstupem. Tradiční živý betlém vás naladí na přicházející Štědrý den a děti jistě nadchnou zvířátka.

 

Christmas night Shopping

Pro vánoční opozdilce připravilo Centrum Černý Most ve dnech od 21. prosince do 23. prosince. speciální akci Christmas Night Shopping. Během ní mohou zákazníci využít prodlouženou otevírací dobu obchodů až do 22:00. Vánoční dárky pro své blízké tak mohou nakoupit v méně exponovaný čas a vyhnou se předvánočnímu ruchu.

 

Česko zpívá koledy

V rámci 13. ročníku celostátní akce Česko zpívá koledy si návštěvníci Centra Černý Most zazpívají známé vánoční koledy a prožijí příjemný adventní čas. Česko zpívá koledy proběhne 13.12. od 18:00 v restaurační části centra.

Strom splněných přání

I o letošních Vánocích můžete splnit vánoční přání seniorům z Domova pro seniory DSS Bojčenkova. Kartičky s osobními přáními seniorů budou umístěny na vánočním stromečku na Centrálním náměstí. Zakoupené dárky můžete odnést na infostánek nebo na zákaznický servis Click & Services nejpozději do 18. prosince 2023. Dárky bude seniorům předávat herečka Markéta Plánková a Petra Špindlerová, zakladatelka nadace Yoga Help.

 

Dětské středy s Tygříkem Maxíkem

Tradiční dobrodružné středy s Maxíkem se v prosinci ponesou v duchu Popelky. Děti se mohou těšit na tvůrčí dílny, divadelní představení, a hlavně spoustu zábavy. Program probíhá každou středu od 16:00 do 17:00.

 

V rámci vánoční sezóny bude rovněž možné soutěžit na sociálních sítích Centra o nejrůznější produkty s tematiko Popelky a také o dárkové karty do Centra Černý Most. I ty mají letos speciální design Popelky a lze je jako dárek pro blízké pořídit přímo na webových stránkách centra či v samotném Centru. 

Informace o vánočním programu najdete také na vanocenacernaku.cz

 

 

 

  

 

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield  
Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je vlastníkem, developerem a provozovatelem špičkových udržitelných aktiv v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států.  

Skupina provozuje 78 nákupních center ve 12 zemích, z čehož 45 nese ikonickou značku Westfield. Ročně tato centra navštíví více než 900 milionů lidí a pro prodejce a značky představují jedinečnou platformu pro navázání kontaktu se spotřebiteli. URW má také portfolio prvotřídních kancelářských prostor, 10 kongresových a výstavních komplexů v Paříži a připravuje výstavbu převážně multifunkčních objektů v hodnotě 3 miliard eur. V současné době tvoří 87 % jejího portfolia v hodnotě 52 miliard eur maloobchod, 6 % kanceláře, 5 % kongresové a výstavní prostory a 2 % služby (k 31. prosinci 2022).  

Společnost URW je aktivním partnerem velkých měst v projektech revitalizace měst, a to jak v oblasti víceúčelové výstavby, tak v oblasti modernizace budov podle nejlepších standardů udržitelnosti v oboru. Tyto aktivity jsou rozvíjeny v rámci programu Better Places 2030, který usiluje o pozitivní environmentální, sociální a ekonomický přínos městům a komunitám, v nichž URW působí.  

Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Paris (Ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests. Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.  

Další informace získáte na adrese www.urw.com.