Kde najít oázu klidu i soukromí?

Kde najít oázu klidu i soukromí?


Oáza klidu, pohody, soukromí, odpočinku, relaxu a především ticha a zaručeného soukromí. Oproti ostatním glampingovým službám je celý areál s tůněmi a unikátními domky oplocen pro klid a bezpečí. Jakoby se zde zastavil čas, Váš čas. Vítejte ve Vodních domcích Čejkovice.

Představte si krásný malý dřevěný domek, zakotvený pevně na malé tůni, plné mnoha druhů ryb. Ty můžete chytat, a následně je opět pustíte zpátky na svobodu. Ke svému domečku dojdete přes pěšinku, která je v jarním a letním období plná lučního kvítí, což je dnes již vzácnost. Přejdete krátké molo a stojíte před ním. Tenhle domek je jen Váš. Jsme jedni z mála, jež provozují podobná ubytovací zařízení, kteří nabízejí kompletní sociální zázemí. Koupelna s čistou a horkou vodou, toaleta, malá kuchyňka pro přípravu nápojů a lednice. To vše mají naši hosté k dispozici. Tohle je to místo, kde můžete společně ve dvou vypnout. Projekt Vodní domky Čejkovice nabízí aktuálně 3 tematické domečky Provance, Blue a List. Pobyt v areálu je pro dodržení absolutní relaxace určen primárně pro páry. Užit si sami chvilku pro sebe. Plánujete si dopřát se svým protějškem romantiku, slavíte výročí anebo chcete jen vypnout a na chvíli splynout s přírodou? Ta je všude okolo Vás. Slyšíte to? Ničím a nikým nerušený klid. Ticho. Nacházíme se uprostřed lesa, občas Vaše soukromí bude narušeno tou pravou divočinou. Ptačí říše je zde zastoupena hojně a občas, brzy před rozbřeskem, vás mohou probudit krůčky srnek a vy je tak přes velké okno vašeho domku můžete pozorovat na břehu vaší tůně. To už za první potravou poletují nad hladinou ledňáčci a oznamují vám, že vaše snídaně je již v piknikovém košíku nachystána na kraji mola. Jednoduše zde je to místo, kde se vám zastaví čas.

 

Pohádkové místo pro Váš odpočinek

Sníte o podzimní dovolené, společných večerech se sklenkou vína a povídáním si ve dvou? Pozorovat nejlepšího malíře, samotnou přírodu a její fascinující barvy, které se vám mění před očima. Jen tak se dívat na praskající oheň v kamnech a zároveň pozorovat mráz venku za oknem. Toužíte po troše bezpečného dobrodružství v absolutním, nikým a ničím nerušeném soukromí, a přitom jen na dosah od civilizace? Vodní domky Čejkovice Vám nabídnou víc, než očekáváte.

V podzimním období je atmosféra Vodních domků Čejkovice a jejího okolí, přírody a lesa, ta nejkrásnější v roce. Okolí domku nad ránem pokryté mlhou, sychravé večery, které můžete trávit u ohniště před tůní vašeho domku. Prostředí, kde se domky nachází Vám jasně dává najevo, že je čas odpočinku. Ale také zima zde v Čejkovicích nezůstává pozadu, má své osobité kouzlo. Pokud tam zavítáte v opravdové zimě, kdy okolní zvěř o sobě dává vědět svými stopami ve sněhu, budete mít pocit, že jste se ocitli v připravených kulisách pro natáčení zimní pohádky. Tak si to představte, zamrzlá tůně, koruny stromů pokryté sněhem, a to absolutní ticho. Odvážní u nás i bruslí, jiní do ledu vysekávají díry, aby se zabavili neobyčejnou kratochvílí, rybaření na dírkách. Oblíbená rybářská disciplína, kterou můžete provozovat pohodlně z židličky terasy domku, zabaleni do deky, s popíjením čaje nebo horké čokolády. Velkou výhodou oproti glampingovým ubytováním je sociální zázemí, které Vodní domky Čejkovice poskytují. Moderně vybavená koupelna, sprchový kout s čistou a horkou vodou, toaleta budou pro Vás bonusem, který jistě oceníte. Nechybějí také základní kosmetické doplňky.  K dispozici je zde také malá kuchyňka se základním vybavením. Snadno si tak připravíte kávu, čaj a lednice si můžete uschovat své přivezené potraviny a nápoje.