Milky skin: pleť která je dokonale hydratovaná

Milky skin: pleť která je dokonale hydratovaná


Milky skin je v poslední době opravdovým trendem. Každá z nás si přeje hedvábně mléčnou pleť. Takovou pleť, která je dokonale čistá, zdravá, jemná, hydratovaná bez známek stárnutí a dalších problémů. Česká firma Kosmetika Capri a její kosmetičky v salonech krásy se tomuto věnují už roky. Znají recept na to, jaké produkty používat vně na pleť i zevnitř našeho organismu pro celkový úspěch.

 

Milky pleť znamená hydratovaná a vyživená. To zařídí kombinace kyseliny hyaluronové, probiotik a prebiotik

Pozor kyselina hyaluronová musí být nízkomolekulární. „Díky své nízké molekulové hmotnosti, která dosahuje hodnoty 100 - 400 kDa, proniká hluboko do pokožky. Zde ji výrazně hydratuje, váže na sebe vodu, obnovuje objem pleti, vyhlazuje vrásky,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri.

Kozí mléko, syrovátka, tvaroh, kolostrum obsahují probiotika a prebiotika. Obnovují rovnováhu pleti, posilují mikrobiom a hydratují do hloubky. „Ingredience z kozího mléka příznivě působí na pokožku, kterou vyživují, zvláčňují a zjemňují, jsou zdrojem přírodního vitaminu A, D a E,“ dodává Ing. Poláková.

 

Milky vně i zevnitř

Odpovědí na otázku, jak docílit ideálního výsledku, je pečovat o sebe vně i zevnitř. „Pro vnější péči o pokožku vybírejte vždy produkty, které budou Vaši pleť hydratovat v každém kroku od čištění až po finální péči,“ radí Zuzana Kučerová, profesionální kosmetička. Pro péči zevnitř organismu vsaďte na probiotika a prebiotika.  „Vyvinuli jsme doplněk stravy, který je kompletně jiný pro svůj obsah a synergický účinek obsažných látek. Sladká kozí syrovátka přispívá k rovnováze střevní mikrobioty. To vede ke komplexní harmonii a zdraví celého organismu. A to se brzy projeví na Vaší pleti,“ osvětluje Ing. Poláková.

 

Vnější disciplína

Pro péči o Vaši pleť budete potřebovat pouze 5 vysoce hydratačních produktů. V první řadě hydratační čisticí produkty pro dvoufázové čištění - pleťové mléko a pleťovou vodu. Obyčejné produkty nestačí, je potřeba aby hydratovaly pokožku již při čištění, nevysušovaly a nedráždily ji. Dále si pořiďte hydratační pleťové sérum, které je nutné používat ráno i večer. Denní krém a místo nočního krému začněte používat noční masku, která se nechává působit celou noc. „Kouzlo spočívá opravdu v tom, že všech 5 produktů musí být vysoce hydratačních,“ vysvětluje kosmetička Zuzana Kučerová a radí 5 konkrétních produktů: Zklidňující pleťové mléko Sensitiv, Čisticí pleťovou vodu Sensitiv, Pleťové sérum Platine S, Denní krém Platine D a Noční masku Platine M od české Kosmetiky Capri.

 

Vnitřní harmonie

Odborníci hovoří jasně. Shodují se na tom, že kůže je zrcadlem duše a našeho vnitřního světa. Na pokožce sídlí mnohočetná a pestrá mikrobiota, která chrání tělo před proniknutím škodlivých vetřelců do našeho organismu. Kožní mikrobiom spolupracuje se střevním a úlohou obou je udržovat optimální vnitřní i vnější prostředí našeho těla. „Zdravotní stimulační vliv laktobacilů je známý již staletí, my jsme ho aktuálně využili a propojili tak, aby odpovídal aktuální nároční době,“ uvádí Ing. Poláková. Jde o vysoce inovativní produkt s názvem Pro a Prebiotika La Chèvre od české Kosmetiky Capri, která se užívají ráno na lačno. Za měsíc poznáte rozdíl.

 
Jaké produkty budete potřebovat k vytvoření Milky skin? A kde je najdete?

Zklidňující pleťové mléko Sensitiv, Le Chaton, 400 Kč / 200 ml

Čisticí pleťovou vodu Sensitiv, Le Chaton, 323 Kč / 200 ml

Pleťové sérum Platine S, Le Chaton, 1 574 Kč / 30 g

Denní krém Platine D, Le Chaton, 960 Kč / 50 g

Noční masku Platine M, Le Chaton, 764 Kč / 50 g

Pro a Prebiotika se sladkou kozí syrovátkou (v kapslích), La Chèvre, 465 Kč / 60 kapslí