Revoluce ve sportovním oblečení

Revoluce ve sportovním oblečení

PUMA x Modibodi® uvádí na trh nejnovější kolekci menstruačního prádla


Globální značka PUMA a značka absorpčního oblečení Modibodi® se znovu spojily, aby vytvořily další kolekci nejprodávanější řady sportovního menstruačního prádla, které kombinuje jedinečnou patentovanou technologii Modibodi se sportovním know-how značky PUMA. Tato inovativní řada spodního prádla z dílny PUMA x Modibodi umožňuje ženám plně se soustředit na jejich oblíbený sport a cítit se pohodlně i během menstruace.

Spodní prádlo bylo navrženo tak, aby každé ženě dodalo sebevědomí a pocit podpory během menstruace. Nová kolekce PUMA x Modibodi je navíc vyrobena z 82 % recyklovaného materiálu a kombinuje měkké, prodyšné tkaniny, které se dokonale přizpůsobí pohybu těla. Může se také pochlubit třemi vrstvami vnitřní technologie, které dokážou absorbovat až 15 ml tekutiny, aniž by zanechaly stopy na sportovním oblečení.

Kalhotky jsou snadno nositelné a skvěle se schovají pod jakékoliv sportovní oblečení. Nejnovější kolekce překvapí třemi novými designy, které dokáží absorbovat množství tekutiny, potu a vlhkosti odpovídající 2-3 tamponům, a to ve velmi krátkém čase. Navíc slouží jako skvělá alternativa k jednorázovým vložkám s křidélky, slipovým vložkám a tamponů, a to během každé oblíbené sportovní aktivity. Super tenká, skrytá absorpční podšívka Modibodi, pomáhá předcházet únikům a nežádoucím skvrnám a obsahuje nepropustnou bariérovou vrstvu pro ochranu, která odvádí vlhkost a pot a uzamyká tekutinu a zápach.

Kolekce nabízí tři různé barvy: palmovou zelenou, palmovou modrou a perskou modrou. Zahrnuje také tři střihy: cheeky, classic brief and boyshort, s různými úrovněmi absorpce od lehké až po středně silnou.

Aktivní menstruační řada byla navržena pro maximální ochranu a výkon a je nyní k dostání ve vybraných obchodech a online na modibodi.com.

 

 

 

 

 

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

 

Modibodi® má jediný cíl – změnit svět stejně snadno jako lze vyměnit si spodní prádlo. Tehdy ještě nevěděli, že tím změní životy svých zákazníků. „Měnící životy“ je hlavní fráze, kterou je možné od zákazníků Modibodi slyšet. Je to pojem, který je vetkán do DNA značky a je pevně zakotven v srdci toho, co Modibodi dělá. Poté, co se celosvětově značka proslavila navrhováním oblečení, které formuje sebevědomí, vytváří pocit sebedůvěry, je šetrné k planetě a mění životy, nabízí Modibodi® pohodlí při menstruaci, močení a tělesných únicích a podporuje diskuse a iniciativy, které lidem umožňují žít pohodlněji.

Společnost Modibodi nabízí udržitelné řešení jednorázových výrobků, využívá vlastní inovace a patentované technologie, aby zajistila, že každý z jejich návrhů je špičkou na trhu a ušetří miliardy jednorázových hygienických výrobků, které končí na skládkách.