Nejlepší vánoční dárek? Ošetření v kosmetickém studiu Doelis aesthetic a kvalitní kosmetika

Nejlepší vánoční dárek? Ošetření v kosmetickém studiu Doelis aesthetic a kvalitní kosmetika


Každá žena (a dnes už i mnoho mužů) ráda pečuje o svůj zevnějšek, nechává se rozmazlovat v kosmetickém salónu a miluje kvalitní kosmetické produkty pro domácí péči. Překvapte proto pod stromečkem ošetřením
v kosmetickém studiu Doelis aesthetic nebo produkty z e-shopu www.doelis-beauty.cz.

Kosmetické studio Doelis aesthetic sídlí v samém srdci Prahy v Klimentské ulici. Úspěšně funguje téměř 9 let
a svým klientkám nabízí péči o krásu a zdraví, kvalitní kosmetiku a osobní lidský přístup. Pro majitelku salónu, paní Ljubov Štajner, je péče o krásu žen životním posláním. „V dnešní době může být krásná opravdu každá žena v jakémkoli věku. Stačí si věnovat čas, pozornost a pravidelnou péči s kvalitní kosmetikou. A to si každá žena v dnešní uspěchané době zaslouží,“ vysvětluje.

 

Co vše kosmetické studio nabízí?

Dopřát si zde můžete tradiční ošetření pleti, ale zaměřuje se i na intenzivní omlazující anti-age procedury. Zkrášlujících procedur je celá řada.

  • Hloubkové čištění pleti, ošetření účinnými chemickými peelingy.
  • Omlazující anti-aging procedury (různé druhy liftingů pleti, neinvazivní a mikrojehličková mezoterapie, enzymová terapie aj.).
  • Péče o problematickou pleť (např. akné, rosacea, pigmentové skvrny).
  • Vlasová mezoterapie – nejefektivnější metoda pro podporu růstu vlasů.
  • Myofasciální masáž obličeje (modeluje kontury, zmírní napětí, zlepší krevní a lymfatický oběh).
  • Laserová epilace, barvení a laminace obočí a mnoho dalšího.

 

Náš tip je kosmetická procedura „Intenzivní regenerační ošetření“

Procedura „Intenzivní regenerační ošetření“ pomůže omládnout v jednom jedinému ošetření. Jde o efektivní, komplexní a zcela bezbolestnou kombinaci hloubkového čištění a PR liftingu. Ideálními adepty pro tuto proceduru jste, pokud vás trápí např. ochablá pokožka a ztráta pevnosti a elasticity, unavená, zašedlá
a dehydratovaná pleť, vrásky, nerovnoměrná barva pleti nebo nebo ucpané póry.

Pracuje se s kvalitními produkty dermokosmetiky ODA Professional. Pleť se nejdříve hloubkově vyčistí
a pomocí neinvazivní mezoterapie se účinné látky zapracují až do nejhlubších vrstev pokožky. Radiofrekvenční lifting pak nastartuje kolagen, obnoví pružnost i pevnost kůže, zmírní vrásky, rýhy a vyrovná tón pleti. Následná kryoterapie omladí pokožku chladem, buňky obnoví a stimuluje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Nakonec se aplikuje alginátová maska, která pokožku hydratuje, zklidní a má také omlazující efekt. Účinky ošetření vidíte ihned, pleť je zářivá, zpevněná a hluboce hydratovaná.


lifting

Studio nabízí individuální přístup pro každou klientku. Pracují zde s kvalitními kosmetickými přípravky, což podpoří žádoucí výsledky. Salón nabízí příjemné ceny, což klienti ocení obzvlášť v dnešní době.

Více informací najdete na webových stránkách salónu www.doelis.cz, kvalitní kosmetiku koupíte na e-shopu www.doelis-beauty.cz.

 

 

Kosmetické studio Doelis Aesthetic www.doelis.cz 
e-shop: www.doelis-beauty.cz
Instagram: www.instagram.com/doelis_aesthetic