Vyhrajte soutěž a užijte si tříměsíční audioknižní jízdu v Audioteka Klubu

Vyhrajte soutěž a užijte si tříměsíční audioknižní jízdu v Audioteka Klubu


Detektivka. Romantický příběh. Zajímavá biografie. Zábavný audioseriál. Audioshow o jídle, výchově
i ženách, které měnily svět. Nevíte, po jakém titulu sáhnout? V Audioteka Klubu si nemusíte složitě vybírat, kterou audioknihu si pořídit. Po dobu členství můžete totiž více než 1 500 titulů poslouchat neomezeně. Poukaz na tříměsíční členství v Audioteka Klubu máme připravený pro tři výherce této soutěže.

Audioknihy vám zpříjemní cestu do práce, blížící se vánoční přípravy i zasloužený odpočinek. A nabídka klubového katalogu je tak bohatá, že si na své přijde skutečně každý. Pestrý výběr napříč žánry je mezi jednohlasými audioknihami, které patří k oblíbeným stálicím.

Určitě ale vyzkoušejte i tituly v takzvaném superprodukčním zpracování, které na náš trh uvedla právě Audioteka. Vynikají dokonalým zvukem a působivými audio kulisami, které podtrhují atmosféru příběhu
a vtáhnou vás do děje. Velký podíl na posluchačském zážitku mají také herecké výkony. V každé roli totiž vystupuje jiný interpret a obsazení je obvykle skutečně hvězdné. Z letošních novinek si v superprodukčním zpracování můžete vychutnat například sérii divadelních her Agathy Christie, originální pojetí
Sluhy dvou pánů nebo oblíbené audioseriály, jakými jsou Tirák od Petra Kolečka nebo tradicí rodinných komedií inspirovaný Holubník s Taťanou Medveckou a Jiřím Lábusem v hlavních rolích.

  

K výhodám členství v Audioteka Klubu patří kromě neomezeného poslechu titulů z klubového katalogu také předpremiérový přístup k novinkám. Třeba právě k novým audioseriálům nebo audioshow.

  

Pokud se chcete zúčastnit naší soutěže, zodpovězte správně soutěžní otázku. Na poukazy na tříměsíční členství v Audioteka Klubu se mohou těšit tři výherci.

 

 

 

 

 

 Výherci: J. Žofka, P. Pušová, M. Novák