Mládí obličeji vrátí posílené svaly. Jak na to?

Mládí obličeji vrátí posílené svaly. Jak na to?


Posílené svaly obličeje dokáží zpevnit povolené kontury a zdvihnout vše, co nám gravitace neúprosně tlačí dolů. Jak ale dosáhnout skutečně účinného cvičení? Obličejová jóga je jistě fajn, ale efektu jako nejnovější omlazující technologie EMFACE nikdy nedosáhne. Pojďme se podrobněji podívat na to, jak vrátit obličejovým svalům pevnost a celému výrazu mladistvost.

EMFACE je neinvazivní ošetření pro přirozené omlazení obličeje, které se provádí na klinice Asklepion. Tato procedura je jedinečná tím, že současně ošetřuje jak pokožku obličeje, tak svaly a pojivové tkáně bez použití jehel. Přináší výsledky jako vyhlazení vrásek, zlepšení pevnosti pleti a remodelaci povadlých kontur obličeje.

Klinické studie EMFACE ukázaly, že tato technologie může snížit množství vrásek až o 37 % a zlepšit lifting až o 23 %

Ošetření zahrnuje čtyři 20minutová sezení, která jsou plánována v intervalu 5-14 dnů. Viditelné výsledky se objevují ihned po ošetření, a finální výsledky se obvykle dostavují do 90 dnů po posledním sezení. Toto ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie i pohlaví a nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani následné hojení.

Příběh Jany N.

Jana N., 45 let, absolvovala ošetření EMFACE v Asklepionu na jaře jako jedna z prvních v České republice. Po čtyřech sezeních byla nadšená viditelným zlepšením své pokožky. Vrásky na jejím obličeji se výrazně vyhladily, a pokožka získala zpět svou pevnost a mladistvý vzhled. „Překvapil mě opravdu přirozený výsledek omlazení
a také to, jak rychle byl vidět efekt
,“ říká Jana. EMFACE se rozhodla ještě zkombinovat s aplikací botulotoxinu proti mimickým vráskám mezi obočím, což ještě více zlepšilo a omladilo celkový vzhled. „S výsledkem jsem opravdu velmi spokojená a cítím se bez nadsázky o několik let mladší,“ dodává Jana v Asklepionu.

Podívejte se na video, jak ošetření EMFACE v Asklepionu probíhá: