Léčba celulitidy: důležité je řešit příčinu, nejen projevy

Léčba celulitidy: důležité je řešit příčinu, nejen projevy


Celulitida je běžným estetickým problémem, kterým trpí mnoho žen bez ohledu na věk či tělesnou hmotnost. Přestože není zdravotním rizikem, může způsobovat psychickou nepohodu a snížení sebevědomí. Naštěstí existují moderní technologie a kosmetologické postupy, které v boji proti celulitidě razantně pomáhají.

Celulitida je stav, při němž dochází k omezenému průtoku krve a lymfy v určitých oblastech těla, jako jsou stehna, hýždě, ruce a břicho. Tento jev může postihnout i velmi štíhlé jedince a není přímo spojen s obezitou.

Zlepšení stavu celulitidy

Abychom se celulitidy zbavili, je třeba soustředit se právě na správné prokrvení pokožky a rozproudění lymfy. K tomu pomáhají pokročilé technologie a kosmetické tělové procedury.

5 hlavních příčin najednou řeší EMTONE

Technologie EMTONE je pokročilá neinvazivní metoda, která využívá kombinaci radiofrekvence a akustické vlny. Toto neinvazivní ošetření zásadním způsobem pozitivně působí na pět hlavních příčin vzniku celulitidy: ztrátu pružnosti kůže, retenci metabolických odpadů, špatný krevní oběh a zvětšené tukové komůrky. Radiofrekvenční energie stimuluje produkci kolagenu, což vede k postupnému zpevnění kůže, zatímco akustické vlny pomáhají zlepšit krevní oběh a lymfatický systém.

Ošetření EMTONE je schváleno FDA a je považováno za bezbolestné ošetření bez potřeby rekonvalescence. Klinické studie ukázaly, že až 93 % pacientů zaznamenalo viditelné snížení celulitidy po čtyřech ošetřeních. Tato metoda je vhodná pro použití na různých částech těla a je často přirovnávána k pocitu, jaký máte při masáži lávovými kameny. Výsledky jsou viditelné již po několika ošetřeních. Klienti si mohou užít hladší a pevnější kůži bez nutnosti chirurgického zákroku či dlouhého zotavování.


Další pomocníci v boji s celulitidou

LPG a LPG Premium působí blahodárně na lymfu

LPG metody využívají speciální masážní techniky a zařízení pro zlepšení lymfatického oběhu a tím i snížení projevů celulitidy.

Velashape redukuje projevy celulitidy

Velashape je další neinvazivní technika, která kombinuje infračervené světlo, bipolární radiofrekvenci,
a mechanickou masáž. Toto spojení pomáhá zlepšovat strukturu a texturu kůže a redukovat projevy celulitidy.

Rázová Vlna zpevňuje pokožku

Tato metoda využívá rázových vln pro zpevnění kůže a redukci celulitidy. Je to další neinvazivní přístup, který se může hodit pro ty, kdo hledají alternativy k chirurgickým zákrokům.

Kosmetické tělově programy Phytomer

Síla mořský biotechnologií koncentrovaná v produktech Phytomer se skvěle doplňuje s tělovými ošetřeními výše uvedenými přístroji. Svou terapii proti celulitidě plánujte vždy komplexně.

Všechny tyto metody nabízejí různé přístupy k léčbě celulitidy, a jejich výběr závisí na individuálních potřebách a preferencích klienta. Důležité je konzultovat s odborníky, kteří mohou doporučit nejvhodnější kombinaci ošetření pro dosažení optimálních výsledků.