Jak vybrat ideální kabelku?

Jak vybrat ideální kabelku?


 

Kabelky podtrhují náš osobitý styl, jsou našimi kamarádkami a často v nich nosíme celý svůj svět. Jaké druhy kabelek máme a na jaké příležitosti se hodí nejvíce? Vybrali jsme tři základní druhy z portfolia značky Dara bags a vybrali k nim situace či aktivity, ke kterým se hodí nejlépe.

Kabelka na každý den

Pro běžné nošení jsou ideální volbou kabelky přes tělo, kterým se říká crossbody. Ty jsou nejenom stylové, ale i praktické, když chcete mít volné ruce a zároveň vše potřebné u sebe. Vybrali jsme Crossbody kabelka Dara bags Dariana Middle v univerzální černé barvě. Tato praktická dámská kabelka je ideální taškou na každodenní nošení. Na přední straně má tři funkční kapsy na zip, do kterých můžete vložit drobné nezbytnosti. Vnitřní část kabelky je dostatečně prostorná a pojme vše, co potřebujete mít u sebe celý den. Díky praktickému poutku s karabinkou nebudete hledat klíče po celé kabelce. Délku popruhu si snadno upravíte pomocí kovové přezky. K dostání ve 3 barvách – černáčervenátmavě modrá.


Crossbody kabelka Dariana Middle, Dara bags – 2099 Kč

 

 

 

Do práce na všechny nezbytnosti

Laptop, láhev na vodu a krabička na oběd. To je jen střípek toho, co v práci potřebujeme. Kabelky přes rameno poskytují dostatek prostoru na tyto všechny věci, jsou stylové a krásně doplní pracovní outfit. Za všechny jsme vybrali zlatohnědou Dara bags Lele DB Logo. Tato stylová dámská kabelka je elegantní společnicí nejen do práce. Díky dvěma uchům ji můžete vzít do ruky i přes rameno, koženkový popruh můžete v případě potřeby jednoduše odepnout. Vnitřní látková část ukrývá malou kapsičku na zip i praktické poutko na klíče. Díky zpevněnému dnu perfektně drží tvar.


Kabelka přes rameno Lele DB Logo, Dara bags – 2899 Kč

 

 

Skvělý společník na večer

Pro večerní události jako jsou večeře s přáteli, koncerty či večírky jsme vybrali dvě kabelky – jednu menší crossbody kabelku a jednu střední do ruky. Obě jsme zvolili v designu, který je rafinovaný, trendy a rozhodně neujde pozornosti vašeho okolí.

Dámská malá crossbody kabelka Dara bags Bell Middle Pink Gold vám bude praktickou společnicí na firemním večírku i při večeři s partnerem. Dovnitř snadno uložíte peněženku, mobilní telefon i taštičku s make-upem. Elegantní áčkový střih doplňuje tenký popruh přes rameno, který si snadno upravíte podle sebe. Na zadní straně prostorná kapsička na zip.


Crossbody kabelka Bell Middle, Dara bags – 1799 Kč

 

 

Dámská kabelka Dara bags Bell Big Pink Gold je elegantním kouskem do ruky i přes rameno. Vnitřní prostor kabelky nabízí dostatek místa pro všechny vaše nezbytnosti. Do malé kapsičky na zip snadno uložíte veškeré drobnosti, praktické poutko s karabinkou vám usnadní hledání klíčů. Zpevněné dno kabelky zajistí její dokonalý tvar. Tuto kabelku si pro svůj neotřelý design a skvělý tvar zamilujete.


Crossbody kabelka Bell Middle, Dara bags – 1799 Kč